ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zgarnij gry za grosze, czyli szósta propozycja Humble Mobile Bundle

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Gry
Humble Bundle

Zakupy podczas promocji to świetna okazja do przetestowania produktu nie martwiąc się przy okazji o zbytnie nadwyrężenie naszego portfela. Ale zakupy w promocyjnych pakietach to dopiero gratka dla fanów gier, którzy nie potrafią się odpędzić od ekranu. Dlatego też zerknijmy na aktualną ofertę Humble Mobile Bundle i zobaczmy, jakie świetnie tytuły są na wyciągnięcie ręki.

Jeśli ktoś jeszcze nie zna idei Humble Bundle to polega ona na wpłacaniu dowolnej kwoty pieniędzy i zdecydowaniu jaką wartością chcemy wesprzeć cele charytatywne, twórców gier i organizatorów akcji. Inicjatywa ta cieszy się niezwykłą popularnością wśród graczy, tak więc przekonajmy się czy Was też ona zachęci do wzięcia w niej udziału. Jak pozostałych 43 tysięcy kupujących.

Jak to zazwyczaj bywa, początkowy pakiet zawiera w sobie 3 gry, które otrzymujemy wpłacając dowolną kwotę. W szóstej już edycji Humble Mobile Bundle są nimi Eliss Infinity, łamigłówka, która poruszy nasze zwoje mózgowe, Duet w wersji Premium, pozycja typu „endless runner” oraz Combo Crew Edycja Specjalna, czyli tytuł obowiązkowy dla fanów Street Fighter i Ryu, Kena oraz Blanki. Jeśli jednak jesteśmy chętni na jeszcze więcej gier to naszym zadaniem jest wpłacenie kwoty powyżej aktualnej średniej, która na ten czas wynosi 4,45 dolarów. Wtedy do naszej kolekcji dołączą liczbowe łamigłówki Threes!, mobilne RPG, czyli Mines of Mars oraz Joe Delver’s Lone Wolf.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=esy4FrQwdCE[/youtube]

Normalnie za te tytuły zapłacilibyśmy kilkadziesiąt złotych, więc gołym okiem widać, że Humble Mobile Bundle 6 to dobra okazja na uzupełnienie swojej kolekcji mobilnych gier. Jak można dokonać zakupu? Wystarczy wejść na stronę Humble Bundle i wypełnić prosty formularz. Do zainstalowania gier będziemy musieli jeszcze pobrać specjalną aplikację ze Sklepu Play, która jest zupełnie darmowa.

Co sądzicie o tych grach? Mieliście już z nimi do czynienia czy spotykacie je po raz pierwszy? A może już jesteście weteranami w strefie Humble Bundle i kupujecie każde wydanie?

Sprawdź stronę Humble Bundle!

Sprawdź Eliss Infinity w Sklepie Play!

Sprawdź Duet w Sklepie Play!

Sprawdź Combo Crew w Sklepie Play!

Sprawdź Threes! w Sklepie Play!

Sprawdź Mines of Mars w Sklepie Play!

Sprawdź Joe Delver’s Lone Wolf w Sklepie Play!

Sprawdź aplikację Humble Bundle w Sklepie Play!

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy