ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Tłumacz google - aplikacja Google na Androida

Tłumacz Google w końcu dostaje ciemny motyw

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Tłumacz Google to najpopularniejszy tłumacz internetowy na świecie. Jak na XXI wiek przystało, usługa ma swoją dedykowaną aplikację na najpopularniejsze systemy mobilne – Android oraz iOS. Problem w tym, że dotychczas wspomniana aplikacja była jedną z niewielu z portfolio Google, która nadal nie załapała się na ciemny motyw. Na szczęście teraz ciemna kolorystyka w Tłumaczu Google trafia już do pierwszych użytkowników.

Aplikacja Tłumacz Google w końcu z ciemnym motywem – czas najwyższy!

Tłumacz Google

Tłumacz Google ma naprawdę sporo użytkowników na całym świecie. Aplikacja jest wyposażona w wiele zaawansowanych funkcji, ale dotychczas brakowało ciemnego motywu. Na szczęście teraz zaczął on już trafiać do pierwszych użytkowników aplikacji na Androida i iOS. W przypadku Androida nowość musi zostać włączona przez Google po stronie serwera, co oznacza, że obecnie mają do niej dostęp jedynie losowi użytkownicy i nie ma możliwości wywołania jej samodzielnie. Z kolei jeśli chodzi o system iOS, to ciemny motyw jest dostępny dla wszystkich w najnowszej wersji Tłumacza Google oznaczonej numerem 6.5.

Zobacz także: [Promocje dnia] Konsola Xbox One S z dodatkami, czytnik ebooków Amazon Kindle 10, smartfon Motorola Moto G7 Power i więcej w fenomenalnych cenach!

Co ciekawe, ciemna kolorystyka w opisywanej aplikacji wygląda nieco inaczej niż w innych apkach Google – kolory wydają się być nieco „wyprane”, choć niekoniecznie jest to złe. A do was dotarła już tytułowa nowość? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PhoneArena

Sprawdź najnowsze wpisy