Każdy z nas lubi darmowe gry, bo przecież wszyscy lubimy oszczędzać. Szczególne znane z rozdawnictwa jest Epic Games, czyli firma, która posiada Epic Games Store – stosunkowo nową platformę, która jest bezpośrednim konkurentem bardzo popularnego Steama. Nie tak dawno temu pisałem, że już wkrótce na PC będzie można zgarnąć Farming Simulator 19 zupełnie za darmo. „Już wkrótce” nadeszło, bowiem grę można już pobierać.

Farming Simulator 19 za darmo od Epic Games Store

Epic Games Store statystyki

Farming Simulator 19 jest symulatorem farmy – jak zresztą wskazuje sama nazwa. Aspirujący farmerzy znajdą w grze wiele ciekawych aktywności, w których skład wchodzi m.in. dbanie o zwierzęta, jeżdżenie różnego rodzaju pojazdami oraz uprawianie roślin.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola One Action, Huawei Watch GT Active, Xiaomi Mi Air Purifier 3H i więcej w super cenach!

Cena regularna podstawowej edycji Farming Simulator 19 w Epic Games Store wynosi 89 zł, a więc całkiem sporo. Na szczęście do 6 lutego do godziny 17:00 wszyscy zainteresowani mogą zgarnąć opisywaną produkcję zupełnie za darmo. W tym celu należy udać się na dedykowaną stronę promocji i kliknąć w duży, pomarańczowy przycisk z napisem „Zobacz edycje”. Następnie waszym oczom ukażą się różne warianty Farming Simulator 19, jednak ten pierwszy będzie dostępny za darmo – aby go odebrać, wystarczy zalogować się na swoje konto w Epic Games Store i kliknąć w przycisk „Odbierz”. Pobieracie, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.