Zapewne wśród naszych czytelników jest wielu graczy, którzy nie pogardzą darmową grą. Z rozdawnictwa bezpłatnych tytułów słynie w szczególności Epic Games Store, gdzie dzisiaj za darmo została udostępniona gra The Bridge. Choć The Bridge jest bardzo ciekawą produkcją, już za tydzień Epic Games zapoda graczom prawdziwą bombę, a mianowicie Farming Simulator 19.

Farming Simulator 19 za darmo w Epic Games Store

Farming Simulator 19, to jak sama nazwa wskazuje, symulator farmy. Produkcja wrzuca gracza w otwarty świat, który można rozbudowywać pod swoje upodobania. W grze jest od groma różnego rodzaju aktywności – można m.in. jeździć setkami pojazdów, uprawiać rośliny i opiekować się zwierzętami. Farming Simulator 19 został dość średnio przyjęty przez graczy, gdyż obecna ocena gry na Metacritic 6,7 na 10.

Zobacz także: [Promocje dnia] Xiaomi Mi Air Purifier 2H, Google Chromecast 3, Bose QuietComfort 25 i więcej w super cenach!

Choć recenzje nie powalają, zgarnąć taki tytuł za darmo to nie lada gratka. A będzie to możliwe już w dniach 30 stycznia – 6 lutego w Epic Games Store. Aby odebrać Farming Simulator 19 za darmo, już za tydzień odwiedźcie tę stronę, gdzie wówczas będzie widoczny duży przycisk z napisem „Odbierz”. Naturalnie trzeba będzie w niego kliknąć, uprzednio logując się na swoje konto w Epic Games Store. Po wykonaniu tej czynności Symulator Farmy 2019 zostanie dopisany do waszych kont na zawsze i będzie dostępny do pobrania w każdej chwili. Będzie grane, czy to nie wasze klimaty? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Epic Games Store

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.