Oppo to firma, która słynie głównie ze smartfonów, które cieszą się niemałą popularnością na całym świecie. Kilka miesięcy temu producent ogłosił, że chce stworzyć swojego pierwszego smartwatcha. Dopiero dziś poznaliśmy jego oficjalny wygląd. Obyło się bez zaskoczenia, bowiem urządzenie mocno przypomina inteligentne zegarki od Apple.

Pierwszy smartwatch Oppo wygląda znajomo – zobaczcie render

Oppo Smartwatch

Powyższy render przedstawiający pierwszy smartwatch Oppo udostępnił wiceprezes firmy, więc możemy być spokojni co do jego autentyczności. Nie da się ukryć, że urządzenie mocno przypomina Apple Watcha, choć nie aż tak bardzo, jak zaprezentowany niedawno Mi Watch od Xiaomi. Istotną różnicą pomiędzy smartwatchem Oppo a Apple Watchem są dwa przyciski fizyczne z prawej strony zamiast charakterystycznej cyfrowej korony i tylko jednego przycisku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Zobacz także: [Promocje dnia] Motorola Moto G7 Plus, Xiaomi Redmi Note 7, AMD Ryzen 5 1600 i więcej w super cenach!

Choć podobieństwo do Apple Watcha nadal jest uderzające, trzeba przyznać, że smartwatch Oppo zapowiada się interesująco. Na chwilę obecną najważniejszym pytaniem w kwestii tego sprzętu pozostaje to, czy będzie obsługiwać zwykłą kartę SIM, eSIM, czy też może zostanie przy łączności Bluetooth, by nieco obniżyć cenę. Dokładna data premiery smartwatcha od Oppo nie jest jeszcze znana, jednak firma obiecała, że pokaże go jeszcze w tym kwartale – niewykluczone więc, że na swojej konferencji podczas marcowych targów Mobile World Congress 2020. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena
Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.