LG już dawno przestało się liczyć na rynku smartfonów, jednak firma się nie poddaje i cały czas wydaje nowe propozycje. Plotki głoszą, że w lutym podczas targów Mobile World Congress (MWC) LG pokaże światu swojego nowego flagowca – model V60 ThinQ. Wygląda jednak na to, że wcześniej producent zaprezentuje jeszcze jedno urządzenie, lecz tym razem budżetowe – rodem z 2016 roku. Dziś wyciekły przedstawiające go rendery.

LG Neon Plus, czyli smartfon żywcem wyjęty z 2016 roku już wkrótce ujrzy światło dzienne

LG Neon Plus

LG Neon Plus to budżetowy smartfon, którego rendery właśnie wyciekły. Możemy na nich zauważyć, że urządzenie prezentuje się jak sprzed kilku lat, na co wskazują m.in. ogromne ramki oraz port microUSB. Sprzęt ma ponadto mieć pojedynczy tylny aparat o rozdzielczości 8 Mpix i kamerkę do selfie 5 Mpix. Na szczęście LG nie zapomniało o wyjściu słuchawkowym jack 3,5 mm, który został umiejscowiony tuż obok portu do ładowania.

Zobacz także: USA twierdzi, że Huawei zyskał swoją pozycję dzięki miliardom od rządu – firma zaprzecza

Niestety nic więcej o specyfikacji LG Neon Plus na chwilę obecną nie wiemy. Data na ekranie powyższego renderu mogłaby wskazywać, że premiera odbędzie się 1 sierpnia, jednak najprawdopodobniej opisywanego budżetowca oficjalnie poznamy już na targach Consumer Electronic Show (CES), które odbędą się w przyszłym miesiącu. Cena LG Neon Plus nie jest jeszcze znana, jednak znając firmę – nie będzie zbyt adekwatna w stosunku do jego możliwości. Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.