Google Pixel

Google zdradza, jakie nowe funkcje trafią na smartfony z serii Pixel

Newsy

O Google można wiele powiedzieć, ale na pewno nie to, że nie dba o użytkowników swoich smartfonów. Gigant bowiem wręcz regularnie udostępnia nowe funkcje urządzeniom z linii Pixel – bardzo często też tym, które miały swoją premierę już dawno temu. Dziś firma zapowiedziała, na jakie nowości mogą liczyć w najbliższym czasie właściciele wspomnianych Pixeli.

Google zapowiada nowości, które wkrótce trafią do posiadaczy Pixeli

google pixel 4

Dzisiaj Google poinformowało, że zacznie wypuszczać „większe” aktualizacje dla smartfonów z rodziny Pixel. Firma zdradziła również, że pierwsze pojawią się już w tym miesiącu – dla właścicieli Pixela 2 i nowszych konstrukcji. Na Pixelu 2 i Pixelu 2 XL aplikacja Cyfrowy Dobrostan (Digital Wellbeing) wzbogaci się o Tryb Skupienia oraz funkcję wyciszenia wszelkich rozpraszaczy. Z kolei Pixel 3, Pixel 3 XL oraz Pixel 3a otrzymają Live Caption, czyli świetną funkcję pozwalająca na włączenie napisów do filmów w czasie rzeczywistym, niezależnie, czy mamy je na telefonie, czy przeglądamy w Internecie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: [Promocje dnia] PlayStation 4 Pro, OnePlus 7 Pro, Xiaomi Redmi 7A i więcej w świetnych cenach!

Jeśli zaś chodzi o najnowsze smartfony Google, to Pixel 4 i Pixel 4 XL bez zaskoczenia dostaną najwięcej nowości. Mowa tutaj m.in. o większej kontroli nad zdjęciami, ulepszonych połączeniach wideo w aplikacji Duo oraz zaktualizowanej aplikacji Call Screen. Wszystkie Pixele (prócz modeli z 2016 roku) otrzymają ponadto usprawnienia w kwestii zarządzania pamięcią RAM, aby działały jeszcze lepiej. Choć aktualizacje zostaną udostępnione jeszcze w tym miesiącu, minie kilka tygodni, zanim dotrą do wszystkich.

Źródło: PhoneArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x