Samsung Galaxy S II sprzedany w 5 milionach egzemplarzy

Newsy

Galaxy_S2_Korea

Flagowy telefon Samsunga osiągnął próg 3 milionów sprzedanych sztuk już po 55 dniach. Jego popularność nie maleje, gdyż dzisiaj koreański producent poinformował nas o okrągłych 5 milionach.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Na dojście do takiego wyniku potrzebne były 85 dni. Co ciekawe, dokładnie tyle zajęło Galaxy S i9000 osiągnięcie wspomnianego pierwszego progu. Dwurdzeniowy procesor 1,2 GHz, Super AMOLED Plus oraz dobry aparat sprawiły, że smartfon Samsunga jest jednym z najbardziej pożądanych urządzeń na świecie.

Zobaczymy jak długo potrwa ta dobra passa – starszy brat S II osiągnął pułap 10 milionów w 7 miesięcy po swojej premierze. Wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku nie trzeba będzie czekać więcej niż pół roku, zwłaszcza że telefon nie jest jeszcze dostępny w USA, jednym z największych rynków.

Galaxy S II od początku był skazany na sukces – oby tak dalej Samsung!

źródło: androidguys.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x