Notion Ink Adam 2 jeszcze w tym roku?

Newsy

Notion-Ink-Adam

Firma Notion Ink znana jest z produkcji niedrogich tabletów z systemem Android. Urządzenie noszące nazwę Adam było pierwszym 10-calowym tabletem z procesorem Nvidia Tegra 2, taktowanym z częstotliwością 1 GHz. Nowa wersja Adama ma się pojawić jeszcze w grudniu tego roku.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Adam w momencie swojej premiery wzbudził ogromne zainteresowanie wśród obserwatorów – przede wszystkim za sprawą swojej konfiguracji sprzętowej. Urządzenie dysponowało podzespołami, które mogły zapewnić całkiem komfortowe korzystanie z tego tabletu. Kolejne debiuty rynkowe produktów konkurencji zmarginalizowały znaczenie tego tabletu.

Założyciel firmy Notion Ink przyznał, że trwają intensywne prace nad przygotowaniem nowej wersji Adama. Debiut przewidziano na koniec tego roku i już teraz producent zapowiedział swoją obecność w trakcie targów CES (Consumer Electronics Show), które odbędą się w styczniu 2012 roku.

Na razie niewiele wiadomo w kontekście konfiguracji sprzętowej tego urządzenia. Najprawdopodobniej producent zdecyduje się na wykorzystanie nowego układu Nvidia Tegra 3 z czterordzeniowym procesorem. Dobrze poinformowane źródła donoszą również o możliwości zastosowania wyświetlacza Pixel Qi, który charakteryzuje się tym, że bardzo dobrze radzi sobie z wyświetlaniem obrazu nawet w pełnym słońcu.

Wielu ekspertów nauczonych dotychczasowymi poczynaniami Notion Ink jest zadania, że producent najprawdopodobniej nie będzie w stanie zrealizować swoich planów i na nową wersję tego tabletu będzie trzeba poczekać dłużej, niż życzyłby sobie tego Dyrektor Generalny.

źródło: liliputing


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x