slightly mad codemasters project cars

Wydawca Project Cars przejęty przez Codemasters – co z najmocniejszą konsolą?

Newsy

Seria Project Cars, Need for Speed: Shift, czy też Test Drive: Ferrari Racing Legends – wszystkie te tytuły łączy jeden wydawca i jest nim Slightly Mad. Studio, którego produkcje cieszą się względnie dobrymi opiniami, teraz będzie musiało mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami, ale już pod dachem Codemasters. Mistrzowie kodu wykupili lekkowścieklych za 30 milionów dolarów, co wywołuje od groma pytań i wątpliwości. W końcu plany Slightly Mad były naprawdę ambitne, a biurokracja ogromnej firmy może się równać z ich ukróceniem.

Codemasters kupuje studio Slightly Mad odpowiedzialne za Project Cars i zapowiedź najmocniejszej konsoli

slightly mad codemasters project cars

Mimo wszystko nie spisujmy na straty planów Slightly Mad i nie kreujmy negatywnego wizerunku Codemasters. W końcu przejęcie studia może oznaczać dodatkowy zastrzyk potrzebnej gotówki i wspólny rozwój we właściwym kierunku. Zarówno Codemasters, jak i Slightly Mad są znani z tytułów samochodowych, które cieszą się dobrymi opiniami. Dlatego w tym wypadku fani teoretycznie mogą spać spokojnie. W ramach transakcji mowa jest też o przejściu wszystkich 150 pracowników Slightly Mad do Codemasters, ale nie jest poruszany temat najmocniejszej konsoli w historii. Ta została zapowiedziana przez prezesa Slightly Mad, Iana Bella, w styczniu tego roku.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Samsung Galaxy Note10 Lite ujawnia swoją wydajność w Geekbench.

Oczywiście plany Codemasters mogą zakładać kontynuowanie tego projektu, ale nie ukrywajmy, że dzisiaj wychodzenie naprzeciw takim gigantom jak Sony, Microsoft i Nintendo może być naprawdę ciężkie. Brytyjczycy doskonale są tego świadomi, więc sam projekt stworzenia własnej konsoli może ostatecznie zostać zamknięty przez księgowych gdzieś daleko w zakamarkach magazynu z nierealnymi pomysłami.

Źródło: Engadget


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x