Od dłuższego czasu wiemy, że nadchodzi Galaxy Note10 Lite – słabsza i z pewnością tańsza wersja Galaxy Note10, który zadebiutował całkiem niedawno. Dotychczas o samym urządzeniu nie wiedzieliśmy zbyt wiele, ale nieco światła rzucił na nie teraz benchmark Geekbench, w którym to Galaxy Note10 Lite się pojawił. Przyjrzyjmy się wynikom, jakie udało mu się osiągnąć.

Samsung Galaxy Note10 Lite w teście Geekbench

samsung galaxy note10 lite geekbench

Na powyższym zrzucie ekranu możecie zapoznać się z wynikami Galaxy Note10 Lite zdobytymi w benchmarku Geekbench. W teście jednego rdzenia smartfon zgarnął 667 punktów, a w wielordzeniowym – 2030. Nie to jest jednak najważniejsze, a fakt potwierdzenia konkretnych elementów specyfikacji – procesora i liczby pamięci RAM. Jeśli wierzyć temu, co widzimy powyżej, Galaxy Note10 Lite trafi na rynek z 6 GB pamięci RAM i zeszłorocznym Exynosem 9810, którego znajdziemy także w Galaxy Note9. Choć wspomniany układ bez dwóch zdań do najnowszych nie należy, nie oznacza to, że jest kiepski. Wręcz przeciwnie – Exynos 9810 wciąż w zupełności wystarczy większości osób.

Zobacz także: Niespodzianka – Samsung Galaxy S10 otrzymuje stabilną aktualizację do Androida 10!

Co ważne, nazwa modelu w Geekbench kończy się literką F, co wskazuje, że Samsung planuje wypuścić Galaxy Note10 Lite także w innych zakątkach świata, niż tylko w Korei Południowej. Nie mamy zatem powodów, by wątpić, że wykastrowany Galaxy Note10 pojawi się w Polsce. Czekacie na opisywane urządzenie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.