Netflix to bez dwóch zdań najpopularniejszy i największy serwis streamingowy na świecie, który oferuje swoim klientom dostęp do wielu interesujących filmów i seriali. W celu utrzymania zainteresowania aktualnych subskrybentów i przyciągania nowych platforma nieustannie aktualizuje swoją bibliotekę – tak jak np. wczoraj. Tak się składa, że już dziś do serwisu wpadły kolejne nowości – w tym wyczekiwany przez wielu film Irlandczyk w reżyserii Martina Scorsese.

Nowe tytuły na Netflixie – Irlandczyk już dostępny (listopad 2019)

Netflix

Netflix nie zamierza się zatrzymać i niemal codziennie dodaje jakieś nowości. Dziś na platformie pojawiły się cztery nowe tytuły. Pełna lista dodanych pozycji prezentuje się następująco:

  • Irlandczyk (2019) [+ audio, + napisy]
  • Niebezpieczne produkty (2019) [4 odcinki] [+ audio, + napisy]
  • Grzmotomocni (2013) [45 odcinków] [+ audio]
  • Zabić bobra (2012) [+ audio]

Zobacz także: Samsung udostępnia harmonogram aktualizacji do Androida 10. Wiemy, kiedy i jakie smartfony go dostaną!

Warto wspomnieć, że na 3 grudnia zaplanowano także usunięcie filmu Swearnet: The Movie (2014). Wracając jednak do nowości: zdecydowanie najważniejszą pozycją na powyższej liście jest Irlandczyk, film Martina Scorsese opowiadający o Franku Sheeranie, weteranie II wojny światowej, który jest jednocześnie oszustem i płatnym mordercą. Co ciekawe, produkcja ta jest niesłychanie długa, gdyż trwa aż trzy i pół godziny. Pierwsze oceny mówią, że mamy do czynienia z fenomenalnym dziełem. Będziecie oglądać? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.