Netflix to aktualnie największy i najpopularniejszy serwis streamingowy na świecie, który w swojej ofercie ma bardzo wiele ciekawych filmów i seriali. Platforma doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że aby utrzymać fotel lidera, musi nieustannie aktualizować swoją bibliotekę. Niekiedy dodawane są do niej nowości w postaci filmów i seriali, a czasami usuwane są pozycje, których nie opłaca się dalej utrzymywać, bo np. nikt ich nie ogląda lub odnowienie licencji jest zbyt drogie. Dziś, we wtorek, na Netflixie pojawiło się kilka nowości, które z pewnością zainteresują chociaż część z was. Niestety zaplanowano też usunięcie jednego tytułu. Pełną listę nowości jak zawsze prezentuje w dalszej części wpisu.

Co nowego na Netflixie? Wtorkowe nowości (listopad 2019)

Netflix

Wszyscy subskrybenci Netflixa z pewnością się ucieszą, bo na platformę wpadło teraz kilka nowych tytułów. Nie dużo, bo tylko cztery, ale zawsze coś. Pełna lista dzisiejszych, wtorkowych nowości, prezentuje się następująco:

  • Mike Birbiglia: The New One (2019) [+ napisy]
  • Zona Rosa (2019) [4 odcinki] [+ napisy]
  • Dzieciaki straszaki ratują Święta (2019) [+ audio, + napisy]
  • Tru: Zimowe życzenia (2019) [+ audio, + napisy]

Zobacz także: Prawie 80 nowych filmów w ofercie Rakuten.tv – zapoznaj się z pełną listą!

Niestety nie ma róży bez kolców: już drugiego grudnia z Netflixa zniknie film Rezeta (2012). Dobra wiadomość jest taka, że w najbliższych dniach nie zostaną usunięte żadne seriale, z którymi wiele osób zdecydowanie bardziej „zżywa się” niż z filmami. Będąc przy serialach, zachęcam do zapoznania się z moją listą przedstawiającą najlepsze seriale na Netflixie – być może coś wpadnie wam oko. Dajcie znać w komentarzach, z której nowości cieszycie się najbardziej!

Źródło: Upflix

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.