OPPO to chińska marka, która zdobywa na naszym rynku coraz lepszą pozycję. Choć wciąż daleko jej choćby do Xiaomi, tak firma się nie poddaje i nieustannie wymyśla nowe sposoby, by zostać zauważonym przez polskich klientów. OPPO właśnie pochwaliło się, że otwiera pierwszą w Polsce strefę marki i z tej okazji zdecydowało się zorganizować weekendową promocję, w której można zgarnąć m.in. dodatkowy smartfon za złotówkę.

Weekendowa promocja OPPO

Weekendowa promocja oppo

OPPO otwiera pierwszą w Polsce strefę marki, w której znajdziemy pełne portfolio firmy poszerzone o przydatne akcesoria. Z tej okazji producent przygotował specjalną akcję dla klientów, która będzie realizowana w najbliższy weekend, od 22 do 24 listopada. Firma zdecydowała się na rozwiązanie „shop in shop”, czyli „sklep w sklepie”. Dział producenta znajdziemy w MediaMarkt na terenie warszawskiej galerii Arkadia. W ramach wspomnianej promocji OPPO przygotowało następującą ofertę:

  • OPPO Reno2 + OPPO A1k za 1 zł zamiast 499 zł
  • OPPO Reno2 + słuchawki OPPO Enco Q1 za 1 zł zamiast 349zł
  • OPPO Reno2 Z + powerbank OPPO VOOC 3.0 za 1 zł zamiast 249 zł
  • OPPO A9 + powerbank OPPO 10000 mAh za 1 zł zamiast 99 zł
  • OPPO A5 + powerbank OPPO 10000 mAh za 1 zł zamiast 99 zł

Zobacz także: Fałszywa aktualizacja Windowsa 10! Miejcie się na baczności i uważajcie na fałszywe e-maile

Wszystkim zainteresowanym radzę jednak nie zwlekać z zakupami, gdyż liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona – co zresztą nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Ktoś już planuje weekendową wycieczkę do Arkadii? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja prasowa

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.