ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Orange

Świetna promocja w Orange – w prezencie można zgarnąć telewizor i smartfon

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

Do Świąt jeszcze trochę, jednak Orange już teraz postanowiło zorganizować promocję, w której klienci mogą zgarnąć nawet telewizor i smartfon w prezencie pod choinkę. Szczegóły oferty i zasady otrzymania gratisów tłumaczę poniżej.

Świąteczna oferta Orange z prezentami

Świąteczna oferta Orange

Jeśli zastanawialiście się nad zakupem pakietu Orange Love z telewizją lub smartfona na raty w Orange, to lepszego momentu raczej długo nie będzie. W nowej, świątecznej ofercie operatora klienci, którzy kupią lub przedłużą umowę na pakiet Orange Love z telewizją, w prezencie pod choinkę dostaną 32-calowy telewizor Thomson HD3301. A jeśli dodatkowo zechcecie wziąć jeden z biorących udział w promocji smartfonów na raty, to drugi dostaniecie za symboliczną złotówkę. W promocji z telewizorem warto się jednak spieszyć, bo jest ona limitowana, co oznacza, że nie wszyscy się załapią – kto pierwszy, ten lepszy.

Co więcej, w informacji prasowej Orange czytamy:

Klienci, którzy zdecydują się na zakup lub przedłużenie pakietu Orange Love z telewizją na 2 lata, otrzymają telewizor Thomson 32” HD za 1 zł oraz drugi smartfon płacąc za każdy tylko symboliczną złotówkę.

Jeśli interesują was same smartfony, to Orange przygotowało także świetną promocję 1+1. Prezentuje się ona następująco:

  • Przy zakupie Xiaomi Redmi Note 7 na raty (37 zł miesięcznie), Redmi 7A otrzymacie za 1 zł (wymagany wybór Planu Mobilnego 55 lub Orange Love Standard)
  • Przy zakupie Samsunga Galaxy A50 na raty (57 zł miesięcznie), Galaxy A10 otrzymacie za 1 zł (wymagany wybór Planu Mobilnego 75 lub Orange Love Extra)
  • Przy zakupie Oppo A5 2020 na raty (25 zł miesięcznie), otrzymacie Oppo A1k za 1 zł (wymagany wybór Planu Mobilnego 75 lub Orange Love Extra)

Zobacz także: Darmowe 6 GB internetu dla posiadaczy numeru w sieci Plus – jak je odebrać?

Świąteczna oferta Orange wygląda naprawdę solidnie. Oczywiście wymienione powyżej promocje to nie wszystko, co przygotował operator – pozostałe, choć już mniej imponujące oferty, znajdziecie na jego stronie internetowej.

Źródło: Informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy