Plus to jeden z tzw. Wielkiej Czwórki operatorów w naszym kraju. Sieć często ogłasza różne promocje, w których zgarnąć możemy bezpłatny internet. Ostatnio pisałem o darmowych sześciu gigabajtach od Plusa, a dziś… piszę o kolejnych, tylko tym razem otrzymywanych w inny sposób.

6 GB internetu od Plusa za darmo – oto, jak je odebrać

Plus logo

Pół roku temu Plus oferował aż 50 GB internetu za pobranie i rejestrację w aplikacji Plus online. Niestety promocja ta już nie obowiązuje, gdyż teraz operator za tę samą czynność daje 6 GB pakietu bezpłatnego internetu. W promocji mogą wziąć tylko użytkownicy usług na kartę oraz mix, którzy mają aktywne konto i przynajmniej 1 grosz na nim. Aby otrzymać pakiet, wykonaj poniższe kroki:

  1. Pobierz i zainstaluj aplikację Plus online na swój smartfon (Google Play / App Store).
  2. Otwórz aplikację Plus online, zarejestruj się i zaloguj.
  3. Przejdź do zakładki Usługi i pakiety w aplikacji.
  4. Znajdź folder INTERNET i aktywuj znajdującą się w nim ofertę, która przyzna ci 6 GB darmowego internetu.

Zobacz także: Smutny dzień dla posiadaczy pierwszych Pixeli. Google ogłasza koniec wsparcia

Gdy wykonasz wszystkie poniższe kroki, dostaniesz SMS-a potwierdzającego aktywację bezpłatnego pakietu, który od tego momentu będzie ważny przez 30 dni. Szkoda, że Plus nie pomyślał przy tej promocji o posiadaczach ofert abonamentowych, jednak cóż, lepsze to niż nic. Na koniec warto wspomnieć, że sama aplikacja Plusa jest niezwykle przydatna, bo pozwala na wygodne zarządzanie swoim numerem u tego operatora, a w dodatku nie zużywa pakietu internetowego za jej używanie.

Źródło: Plus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kacper Kościański

Pasjonat nowych technologii, dobrych seriali i gier.