ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

HTC One E w pełnej krasie – plastikowy od pudełka po samą obudowę

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
htc one e 12

Plotki stały się faktami i HTC niedawno oficjalnie zaprezentowało jedną z bardziej interesujących odmian swojego flagowego modelu One (M8). Tajwańczycy chcą pozyskać jak największą ilość klientów tworząc tańsze niż dotychczasowo smartfony i właśnie najnowsze urządzenie zdaje się to potwierdzać.

Mowa oczywiście o HTC One E, który obecnie dostępny jest jedynie w Chinach, ale najprawdopodobniej pojawi się również i w Europie. Jego główną cechą jest plastikowa obudowa, która zastąpiła aluminium i tym samym oprócz zmniejszenia wagi, zmianie uległa również cena. Większość klientów pragnie smartfonów wykonanych z jak najlepszych materiałów, ale możliwość wyboru rodzaju wykonania przez Tajwańczyków wydaje się najlepszą możliwością i tak oto HTC już przy tworzeniu pudełka One E przypomina, że mamy do czynienia z modelem wykonanym z tworzyw sztucznych. Oto pokaźna galeria zdjęć prezentująca zarówno opakowanie jak i sam omawiany smartfon:

htc one e 11
htc one e 15
htc one e 14
htc one e 13
htc one e 133
htc one e 132
htc one e 131
htc one e 130
htc one e 129
htc one e 128
htc one e 127
htc one e 126
htc one e 125
htc one e 124
htc one e 123
htc one e 122
htc one e 121
htc one e 120
htc one e 19
htc one e 18
htc one e 17
htc one e 16

One E to jedna z bardziej atrakcyjnych propozycji, gdyż posiada mniejszy od konkurencji wyświetlacz i zachowując wysoką wydajność oferowany jest w atrakcyjnej cenie w stosunku do pierwowzoru, czyli One (M8). Bazowy model w Chinach kosztuje niecałe 2600 złotych, a jego plastikowa odmiana to koszt zaledwie 1360 złotych. To wszystko wydaje się stanowić atrakcyjną ofertę.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy