htc one e 12

Plotki stały się faktami i HTC niedawno oficjalnie zaprezentowało jedną z bardziej interesujących odmian swojego flagowego modelu One (M8). Tajwańczycy chcą pozyskać jak największą ilość klientów tworząc tańsze niż dotychczasowo smartfony i właśnie najnowsze urządzenie zdaje się to potwierdzać.

 

Mowa oczywiście o HTC One E, który obecnie dostępny jest jedynie w Chinach, ale najprawdopodobniej pojawi się również i w Europie. Jego główną cechą jest plastikowa obudowa, która zastąpiła aluminium i tym samym oprócz zmniejszenia wagi, zmianie uległa również cena. Większość klientów pragnie smartfonów wykonanych z jak najlepszych materiałów, ale możliwość wyboru rodzaju wykonania przez Tajwańczyków wydaje się najlepszą możliwością i tak oto HTC już przy tworzeniu pudełka One E przypomina, że mamy do czynienia z modelem wykonanym z tworzyw sztucznych. Oto pokaźna galeria zdjęć prezentująca zarówno opakowanie jak i sam omawiany smartfon:

 

htc one e 11htc one e 15 htc one e 14 htc one e 13 htc one e 133 htc one e 132 htc one e 131 htc one e 130 htc one e 129 htc one e 128 htc one e 127 htc one e 126 htc one e 125 htc one e 124 htc one e 123 htc one e 122 htc one e 121 htc one e 120 htc one e 19 htc one e 18 htc one e 17 htc one e 16

 

One E to jedna z bardziej atrakcyjnych propozycji, gdyż posiada mniejszy od konkurencji wyświetlacz i zachowując wysoką wydajność oferowany jest w atrakcyjnej cenie w stosunku do pierwowzoru, czyli One (M8). Bazowy model w Chinach kosztuje niecałe 2600 złotych, a jego plastikowa odmiana to koszt zaledwie 1360 złotych. To wszystko wydaje się stanowić atrakcyjną ofertę.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.