ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
pocophone f1

Pocophone F1 dostaje aktualizację do MIUI 11

Autor: Kacper Kościański Kategoria: Newsy

MIUI 11 zostało oficjalnie zaprezentowane w połowie września. Aktualizacja nakładki Xiaomi wprowadza sporo zmian i nowości, więc nic dziwnego, że wiele osób chciałoby już móc ją zainstalować. Teraz ten zaszczyt przypadł posiadaczom Pocophone F1 – fenomenalnego smartfona, który trafił do sklepów w bardzo dobrej cenie.

Pocophone F1 z aktualizacją do MIUI 11

MIUI 11

Firma rozpoczęła beta testy MIUI 11 dla Pocophone F1 19 października i obiecała, że udostępni stabilną wydanie w ciągu maksymalnie dwóch tygodni. Wygląda na to, że wszystko poszło zgodnie z planem, bo posiadacze tytułowego smartfona mogą już instalować pełnoprawne MIUI 11. Aktualizacja została oznaczona numerem 11.0.5.0.PEJMIXM i jest na chwilę obecną udostępniona osobom, które brały udział w beta testach.

Zobacz także: Ponad 60 nowych tytułów na Amazon Prime Video. Oto pełna lista nowości

Jeśli nie dostałeś jeszcze aktualizacji, to możesz ją zainstalować manualnie, pobierając najpierw paczkę z tej strony. W przypadku gdy nie chcesz tego robić, pozostaje ci jedynie czekanie na uaktualnienie drogą OTA, które swoją drogą powinno zostać udostępniona w najbliższym czasie (obstawiam maksymalnie kilka dni) – także osobom, które nie brały udziału w becie. Co ciekawe, Xiaomi nazywa opisywane uaktualnienie „stabilną betą”, aczkolwiek aktualizacja dla wszystkich, która pojawi się przez OTA, powinna być identyczna (o ile nie wypłyną na zewnątrz jakieś istotne błędy, jednak jest to mało prawdopodobne). Instalujecie?

Źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy