Facebook nowy design ciemny motyw

Nowy wygląd i ciemny motyw na przeglądarkowej wersji Facebooka już dla wybranych użytkowników

Newsy

Facebook to bez wątpienia największy i najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie. Serwis Marka Zuckerberga ma każdego miesiąca prawie 2,5 miliarda aktywnych użytkowników, więc nikogo nie powinien dziwić fakt, że Facebook nieustannie się rozwija. Cały czas słyszymy o zmianach i nowościach w aplikacji, a o stronie internetowej cisza. Do dzisiaj, bowiem przeglądarkowa wersja Facebooka zmieniła się już dla niektórych użytkowników.

Nowy wygląd i ciemny motyw na przeglądarkowej wersji Facebooka

Na konferencji F8, która odbyła się kilka miesięcy temu, Facebook obiecał redesign aplikacji jak i strony internetowej. Apka cały czas przechodzi mniejsze czy większe zmiany, jednak dotychczas w kwestii wersji przeglądarkowej panowała cisza. To się właśnie zmieniło, bo niektórzy użytkownicy mogą już korzystać z nowego wyglądu, który w dodatku wprowadza ciemny motyw. Co więcej, pomiędzy motywami można się wygodnie przełączać. Nowy wygląd Facebooka w przeglądarce możecie zobaczyć powyżej.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz także: Czy warto instalować antywirusa na Androidzie?

Oczywiście z najnowszej wersji Facebooka mogą korzystać tylko wybrane losowo osoby. Jeśli załapałeś się do grona szczęśliwców, to po zalogowaniu się do Facebooka powinieneś zobaczyć komunikat jak na pierwszym zrzucie ekranu, zapraszający cię do wypróbowania nowego wyglądu. Na chwilę obecną nie wiadomo, kiedy zmiany zostaną zastosowane w stosunku do wszystkich użytkowników. Dajcie znać w komentarzach, czy się załapaliście!

Źródło: AndroidPolice


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x