samsung gear 2 neo fit 1

 

Według ostatnich analiz rynku smartwatchy to inteligentne zegarki Samsunga stanowią zdecydowaną większość ze wszystkich dostępnych w sprzedaży modeli. Seria Gear po targach Mobile World Congress rozrosła się o trzy najnowsze modele, których – według producenta – różnorodność może sprawiać problemy z wyborem odpowiedniego dla siebie produktu.

 

W takim razie Samsung postanowił stworzyć infografikę, która przedstawia największe różnice pomiędzy Gear 2, Gear 2 Neo i Gear Fit. Brak w tym zestawieniu pierwszego Galaxy Gear jasno pokazuje, że Samsung odsunął na bok ten model i w grze pozostają smartwatche stworzone od początku na bazie autorskiej platformy Tizen.

 

samsung gear 2 neo fit

 

Oczywiście powyższa infografika nie może wprost powiedzieć wad poszczególnych urządzeń, gdyż została stworzona przez Samsunga. Jednak pozwala ona rozróżnić najważniejsze cechy poszczególnych smartwatchy. W największym uproszczeniu można stwierdzić, że Gear 2 to flagowy inteligentny zegarek Koreańczyków, Gear 2 Neo stanowi jego tańszą i słabszą odmianę, a Gear Fit – jak sama nazwa wskazuje – został stworzony do fitnessu.

 

W takim razie – pomijając kwestię konkurencji i cen – która z powyższych propozycji najbardziej do Was przemawia?

 

 

źródło: SamMobile.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.