ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Samsung radzi którego smartwatcha z serii Gear wybrać dla siebie – infografika

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
samsung gear 2 neo fit 1

Według ostatnich analiz rynku smartwatchy to inteligentne zegarki Samsunga stanowią zdecydowaną większość ze wszystkich dostępnych w sprzedaży modeli. Seria Gear po targach Mobile World Congress rozrosła się o trzy najnowsze modele, których – według producenta – różnorodność może sprawiać problemy z wyborem odpowiedniego dla siebie produktu.

W takim razie Samsung postanowił stworzyć infografikę, która przedstawia największe różnice pomiędzy Gear 2, Gear 2 Neo i Gear Fit. Brak w tym zestawieniu pierwszego Galaxy Gear jasno pokazuje, że Samsung odsunął na bok ten model i w grze pozostają smartwatche stworzone od początku na bazie autorskiej platformy Tizen.

samsung gear 2 neo fit

Oczywiście powyższa infografika nie może wprost powiedzieć wad poszczególnych urządzeń, gdyż została stworzona przez Samsunga. Jednak pozwala ona rozróżnić najważniejsze cechy poszczególnych smartwatchy. W największym uproszczeniu można stwierdzić, że Gear 2 to flagowy inteligentny zegarek Koreańczyków, Gear 2 Neo stanowi jego tańszą i słabszą odmianę, a Gear Fit – jak sama nazwa wskazuje – został stworzony do fitnessu.

W takim razie – pomijając kwestię konkurencji i cen – która z powyższych propozycji najbardziej do Was przemawia?

źródło: SamMobile.com

Sprawdź najnowsze wpisy