Samsung radzi którego smartwatcha z serii Gear wybrać dla siebie – infografika

Newsy

samsung gear 2 neo fit 1

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Według ostatnich analiz rynku smartwatchy to inteligentne zegarki Samsunga stanowią zdecydowaną większość ze wszystkich dostępnych w sprzedaży modeli. Seria Gear po targach Mobile World Congress rozrosła się o trzy najnowsze modele, których – według producenta – różnorodność może sprawiać problemy z wyborem odpowiedniego dla siebie produktu.

 

W takim razie Samsung postanowił stworzyć infografikę, która przedstawia największe różnice pomiędzy Gear 2, Gear 2 Neo i Gear Fit. Brak w tym zestawieniu pierwszego Galaxy Gear jasno pokazuje, że Samsung odsunął na bok ten model i w grze pozostają smartwatche stworzone od początku na bazie autorskiej platformy Tizen.

 

samsung gear 2 neo fit

 

Oczywiście powyższa infografika nie może wprost powiedzieć wad poszczególnych urządzeń, gdyż została stworzona przez Samsunga. Jednak pozwala ona rozróżnić najważniejsze cechy poszczególnych smartwatchy. W największym uproszczeniu można stwierdzić, że Gear 2 to flagowy inteligentny zegarek Koreańczyków, Gear 2 Neo stanowi jego tańszą i słabszą odmianę, a Gear Fit – jak sama nazwa wskazuje – został stworzony do fitnessu.

 

W takim razie – pomijając kwestię konkurencji i cen – która z powyższych propozycji najbardziej do Was przemawia?

 

 

źródło: SamMobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x