OnePlus 7T nie miał jeszcze swojej oficjalnej premiery. To jednak nie powstrzymuje przecieków dotyczących jego następcy. Do sieci właśnie wyciekły informacje na temat OnePlus 8. Projekt sugeruje, że producent wraca do bardziej konwencjonalnego wyglądu tyłu obudowy. Ta ostatnia zmiana jest kluczowa. Jak się mogliśmy dowiedzieć z tekstu Łukasza, OnePlus 7T nie obsługuje bezprzewodowego ładowania ze względu na to, że prototypowa wersja w jego trakcie osiągała zbyt wysokie temperatury. Zmiana projektu obudowy rozwiąże ten problem.

OnePlus 8 bezprzewodowe ładowanie

OnePlus 8 bezprzewodowe ładowanie

To jednak nie wszystko, czego się dowiedzieliśmy. OnePlus 8 ma mieć mniej więcej 6,5-calowy wyświetlacz. Ten będzie pozbawiony nacięcia na aparat selfie. Nie uświadczymy jednak też wysuwanego mechanizmu. Według doniesień producent zdecydował się na otwór w ekranie. Sam przeciek milczy na temat pozostałych parametrów. Możemy jednak oczekiwać Snapdragona 865 i pamięci operacyjnej powyżej 8 GB. Jeśli zaś chodzi o pamięć wewnętrzną, to należy się spodziewać wariantów zaczynających się od 128 GB.

Zobacz też: Flaga Tajwanu nie dla wszystkich w najnowszym iOS — poprawność polityczna według Apple?

Jest zbyt wcześnie, aby znać datę premiery OnePlus 8. Jednak historia sugeruje, że ta będzie miała miejsce za około pół roku. Biorąc pod uwagę 6,5-calowy rozmiar wyświetlacza, możemy się spodziewać, że razem z nim zadebiutuje większy OnePlus 8 Pro. Miejmy również nadzieję, że producent w przyszłej generacji dopracuje takie elementy jak na przykład aparat, z którym jest obecnie sporo problemów. Na więcej informacji na temat tego smartfona będziemy musieli jednak jeszcze poczekać. Warto również wziąć poprawkę na to, że to są jeszcze bardzo wczesne przecieki. Do czasu premiery wszystko może się jeszcze zmienić.

Źródło: Engadget

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.