samsung galaxy tab s 10.5

 

Rzadko kiedy zdarza się, aby udawało się ujawnić nieoficjalnie większość interesujących zagadnień danego urządzenia. W zdecydowanej większości przypadków próżno jest nam oczekiwać na poznanie terminu premiery smartfonu czy też tabletu zanim ogłosi to sam producent.

 

Jednak od każdej zasady są wyjątki i tak oto dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa kiedy Samsung postanowi przedstawić światu swój najnowszy tablet z flagowymi podzespołami, o którym słyszeliśmy już naprawdę wiele. Znamy specyfikację (8-rdzeniowy Exynos, 10.5-calowy wyświetlacz 2560×1440), a także wygląd tego urządzenia, który wyraźnie nawiązuje do pozostałych urządzeń z serii Galaxy Tab. Powołując się na SamMobile i The Wall Street Journal, tablet z tej rodziny oraz z S w nazwie ujrzy światło dzienne 11 czerwca, ale Koreańczycy mają również zarezerwowany następny dzień toteż najprawdopodobniej właśnie za niecały miesiąc będziemy mogli ocenić poczynania Samsunga w kwestii tabletów.

 

Samo wydarzenie ma mieć miejsce w Nowym Jorku i tym samym znając obecnie Galaxy Tab S pod niemalże każdym względem zapewne szykuje się kolejna premiera, która jest tylko formalnością – podobnie jak dzisiejsza prezentacja HTC One Mini 2.

 

 

źródło: SamMobile.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.