Termin premiery Samsunga Galaxy Tab S nieoficjalnie ujawniony

Newsy

samsung galaxy tab s 10.5

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Rzadko kiedy zdarza się, aby udawało się ujawnić nieoficjalnie większość interesujących zagadnień danego urządzenia. W zdecydowanej większości przypadków próżno jest nam oczekiwać na poznanie terminu premiery smartfonu czy też tabletu zanim ogłosi to sam producent.

 

Jednak od każdej zasady są wyjątki i tak oto dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa kiedy Samsung postanowi przedstawić światu swój najnowszy tablet z flagowymi podzespołami, o którym słyszeliśmy już naprawdę wiele. Znamy specyfikację (8-rdzeniowy Exynos, 10.5-calowy wyświetlacz 2560×1440), a także wygląd tego urządzenia, który wyraźnie nawiązuje do pozostałych urządzeń z serii Galaxy Tab. Powołując się na SamMobile i The Wall Street Journal, tablet z tej rodziny oraz z S w nazwie ujrzy światło dzienne 11 czerwca, ale Koreańczycy mają również zarezerwowany następny dzień toteż najprawdopodobniej właśnie za niecały miesiąc będziemy mogli ocenić poczynania Samsunga w kwestii tabletów.

 

Samo wydarzenie ma mieć miejsce w Nowym Jorku i tym samym znając obecnie Galaxy Tab S pod niemalże każdym względem zapewne szykuje się kolejna premiera, która jest tylko formalnością – podobnie jak dzisiejsza prezentacja HTC One Mini 2.

 

 

źródło: SamMobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x