ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
motorola razr 2019 składany telefon

Składana Motorola RAZR jeszcze w tym roku — skąd te opóźnienia?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Reinkarnacja legend z dawnych lat to częsty zabieg na przyciągnięcie do siebie uwagi. Stosowany jest w wielu dziedzinach życia i branżach, co doskonale chce wykorzystać Lenovo. Marka RAZR już wielokrotnie obrywała przez nie do końca udane lub dobrze reklamowane produkty, ale tym razem ma być inaczej. Tym razem składana Moto RAZR ma zachwycać i być produktem z najwyższej półki, wysoko ceniona, a więc ponownie ma się stać obiektem marzeń. Tylko sporo o niej wiemy w plotkach, od dawna o niej słyszymy, może w końcu ujrzymy ją w tym roku?

Moto RAZR ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku

motorola moto razr 2019 skladnay wyglad design

O tym, że Moto RAZR ma zadebiutować w tym roku słyszeliśmy już jakiś czas temu. W międzyczasie zmieniły się wersje wydarzeń i Amerykanie mieli przygotowywać się do premiery w okolicach, prawdopodobnie na targi CES w Las Vegas lub późniejsze MWC w Barcelonie. Tymczasem ponownie wracamy do postrzegania składanej Motoroli jako smartfona na ten rok. Oczywiście mowa o przedstawieniu urządzenia światu, aniżeli dostępności komercyjnej. Tak przynajmniej donosi zaufane źródło portalu CNET, które jest powiązane z amerykańską firmą.

Zobacz też: Samsung Galaxy Fold 2 nie będzie już tak drogim smartfonem.

Oczywiście początkowe terminy premiery Moto RAZR wskazywały na lato, ale jak to bywa z plotkami, tak się nie stało. Co było powodem potencjalnego przesunięcia debiutu? Wiele osób uważa, że Lenovo mogło pójść w ślady za Samsungiem i wstrzymać się z prezentacją, aby dopracować produkt. Galaxy Fold już oficjalnie jest w sprzedaży, więc teraz nic nie stoi na przeszkodzie, aby tytułowy smartfon też mógł do niej trafić.

Źródło: 9to5Google, CNET

Sprawdź najnowsze wpisy