Tasker to najpopularniejsza aplikacja do automatyzacji zadań w systemie Android. Przy jej pomocy zrobić można naprawdę wiele – najciekawsze pomysły przedstawiłem Wam na łamach naszej strony pod tagiem „Tasker”. Wraz z nową aktualizacją programu jego możliwości jeszcze bardziej się powiększą. Już wkrótce będziemy bowiem mogli zarządzać ciemnym trybem, który dodany został w Androidzie 10.

Tasker 5.8.5 to trzy nowe opcje powiązane z trybem nocnym

Nowa aktualizacja Taskera, która jest już dostępna w sklepie Google Play, dodaje kilka niezwykle ciekawych funkcji. Przede wszystkim aplikacja otrzymała nowy, czarny wygląd – z pewnością będzie się on świetnie komponował z ciemnym trybem znanym z Androida 10. Ten od teraz kontrolować można przy pomocy programu. Użytkownik decydować może zatem kiedy system będzie zmieniał kolorystykę: może się to dziać np. automatycznie o danej godzinie czy po zachodzie słońca. Nie powinniśmy zapominać również o możliwości tworzenia zadań, które wykonywane będą, gdy zostanie włączony tryb nocny. Przykładem ciekawego działania może być np. automatyczne uruchamianie filtru niebieskiego światła.

Zobacz też: Dlaczego innowacyjne marki mogą cię kiedyś zawieść?

Jeśli na swoim urządzeniu chcecie zainstalować aplikację Tasker, to możecie zrobić to za pomocą poniższego linku. Miłego użytkowania!

Pobierz:

Źródło: AndroidPolice

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.