Samsung SM-G750 ujawniony w trakcie podróży – Galaxy S5 z dopiskiem Neo?

1 minuta czytania
Komentarze
Samsung Galaxy s5

W ciągu ostatnich kilku godzin zostaliśmy zalani wieloma informacjami odnośnie Samsunga. Większość z nich wręcz można uznać za więcej niż plotki i wszystko wskazuje na to, że kolejne ujawnione dane dzięki listom przewozowym ujawniającym nowe urządzenie z logiem koreańskiej firmy.

Często producenci rozsyłają testowe egzemplarze przedpremierowo do przeróżnych regionów i osób, aby ci mogli podczas codziennego użytkowania sprawdzić działanie nadchodzących premier. Wszystko wskazuje na to, że Samsung szykuje się do premiery SM-G750, o czym mówi następująca informacja:

samsung galaxy s5 neo sm-g750

Ciężko stwierdzić czym jest właściwie ten model, ale bliższe się przyjrzenie oznaczeniom i dostępnym informacji nakierowuje na jeden wniosek. Najprawdopodobniej możemy szykować się na kolejną odmianę Galaxy S5 i podobnie jak to ma miejsce z Notem 3 i Note 3 Neo tak teraz może pojawić się Galaxy S5 z 5,1-calowym wyświetlaczem prezentującym obraz w rozdzielczości 1280×720.

Niestety, na obecną chwilę ciężko stwierdzić cokolwiek więcej na temat SM-G750. Samo podejrzenie o odmianie Galaxy S5 Neo jest mocno naciągane toteż nie pozostaje nam nic innego jak czekać na dalsze informację i rozwój wydarzeń. Jeżeli jednak to się potwierdzi to premiera zapewne nastąpi razem z Galaxy S5 Mini (SM-G800). Kiedy to będzie? To również pozostaje wciąż tajemnicą.

źródło: Phone Arena

Motyw