Przygotujcie się na to, że będziecie się bawić z pułkownikiem. KFC ogłosiło, że opracowuje symulator randkowy, który ma na celu uwiedzenie pułkownika Sandrsa, który jest twarzą KFC… Tak, to się dzieje naprawdę. Sieć lokali nigdy nie stroniło od dość oryginalnych pomysłów na reklamę. Mieliśmy nawet do czynienia nawet ze smarfonem od KFC. W tym roku firma wypuściła nową grę wideo, w której gracze walczą o uczucia pułkownika.

Symulator randek od KFC

We współpracy z deweloperem Psyopem, franczyza na rzecz kurczaka stworzyła symulator randkowy o nazwie I Love You, Colonel Sanders! A Finger Licking Good Dating Simulator. Strona gry pojawiła się dzisiaj na Steam, ale nie będzie ona dostępna przez kilka tygodni. Gracze wcielają się w rolę studenta kulinarnego, który próbuje oczarować młodą i bardziej atrakcyjną wersję pułkownika Sandersa, który jest jednym z uczniów w szkole. Jest to dość popularny gatunek gier w Chinach czy Japonii. Przyznam też, że nie jestem raczej specjalistą od tego typu rozgrywki. Może właśnie dlatego pomysł wydaje mi się aż tak irracjonalny?

Zobacz też: Samsung chwali się, że już setki aplikacji są zgodne z Galaxy Fold

Podczas gdy Psyop świadczy usługi programistyczne dla gry, twierdzi, że KFC jest całkowicie odpowiedzialny za koncepcję i treść tego symulatora randkowania. Twórcy byli niejednoznaczni co do tego, ile treści zawiera gra, mówiąc tylko, że zapewni rozgrywkę na wiele godzin. I Love You, Colonel Sanders! A Finger Licking Good Dating Simulator będzie dostępny poprzez Steam od 24 września dla Windows i MacOS. Nie było słowa o cenie, ale będąc tylko zwykłym elementem promocyjnym KFC, będzie on prawdopodobnie darmowy.

Źródło: TechSpot

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.