Produkt technologiczny KFC

KFC tworzy grę, gdzie będziemy mogli zabiegać o uczucia pułkownika Sandersa

Newsy

Przygotujcie się na to, że będziecie się bawić z pułkownikiem. KFC ogłosiło, że opracowuje symulator randkowy, który ma na celu uwiedzenie pułkownika Sandrsa, który jest twarzą KFC… Tak, to się dzieje naprawdę. Sieć lokali nigdy nie stroniło od dość oryginalnych pomysłów na reklamę. Mieliśmy nawet do czynienia nawet ze smarfonem od KFC. W tym roku firma wypuściła nową grę wideo, w której gracze walczą o uczucia pułkownika.

Symulator randek od KFC

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

We współpracy z deweloperem Psyopem, franczyza na rzecz kurczaka stworzyła symulator randkowy o nazwie I Love You, Colonel Sanders! A Finger Licking Good Dating Simulator. Strona gry pojawiła się dzisiaj na Steam, ale nie będzie ona dostępna przez kilka tygodni. Gracze wcielają się w rolę studenta kulinarnego, który próbuje oczarować młodą i bardziej atrakcyjną wersję pułkownika Sandersa, który jest jednym z uczniów w szkole. Jest to dość popularny gatunek gier w Chinach czy Japonii. Przyznam też, że nie jestem raczej specjalistą od tego typu rozgrywki. Może właśnie dlatego pomysł wydaje mi się aż tak irracjonalny?

Zobacz też: Samsung chwali się, że już setki aplikacji są zgodne z Galaxy Fold

Podczas gdy Psyop świadczy usługi programistyczne dla gry, twierdzi, że KFC jest całkowicie odpowiedzialny za koncepcję i treść tego symulatora randkowania. Twórcy byli niejednoznaczni co do tego, ile treści zawiera gra, mówiąc tylko, że zapewni rozgrywkę na wiele godzin. I Love You, Colonel Sanders! A Finger Licking Good Dating Simulator będzie dostępny poprzez Steam od 24 września dla Windows i MacOS. Nie było słowa o cenie, ale będąc tylko zwykłym elementem promocyjnym KFC, będzie on prawdopodobnie darmowy.

Źródło: TechSpot


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x