Orange słynie z tego, że wspiera polską drużynę piłkarską. Za każdym razem, gdy biało-czerwoni starają się o jak najlepszy wynik, operator rozdaje swoim klientom pakiety danych w zamian za ich osiągi. Z okazji ostatniego meczu klienci Orange mogą otrzymać 1 GB internetu za darmo. Zobaczcie, jak to zrobić.

Orange – jak odebrać darmowy pakiet internetu za mecz Polski z Austrią?

Wczoraj, podczas eliminacji do mistrzostw Euro 2020, polska drużyna zremisowała z austriackimi piłkarzami 0:0. Orange, chcąc pocieszyć swoich klientów, postanowiło rozdać im bezpłatny pakiet internetu – każdy odebrać może 1 GB. By to zrobić należy wysłać SMS-a o treści REMIS pod numer 233. Opłata za wiadomość jest zgodna z cennikiem Waszego planu taryfowego, maksymalnie zapłacicie jednak tylko 20 groszy.

Zobacz także: Xiaomi pozwoli Ci wyłączyć irytujące reklamy w MIUI.

Aktywacja dodatkowego pakietu danych możliwa jest do północy. Promocja dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Promocyjny pakiet internetu ważny jest przez 3 dni. Pamiętajcie również, że o wszystkich kolejnych promocjach będziemy informować Was na bieżąco – obserwujcie naszą stronę, by nie przegapić żadnej okazji!

Źródło: Biuro Prasowe Orange

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.