Oppo A91 do wygrania w Orange

Orange ponownie rozdaje pakiety danych. Odbierz bezpłatnie 1 GB za ostatni mecz

Newsy

Orange słynie z tego, że wspiera polską drużynę piłkarską. Za każdym razem, gdy biało-czerwoni starają się o jak najlepszy wynik, operator rozdaje swoim klientom pakiety danych w zamian za ich osiągi. Z okazji ostatniego meczu klienci Orange mogą otrzymać 1 GB internetu za darmo. Zobaczcie, jak to zrobić.

Orange – jak odebrać darmowy pakiet internetu za mecz Polski z Austrią?

Wczoraj, podczas eliminacji do mistrzostw Euro 2020, polska drużyna zremisowała z austriackimi piłkarzami 0:0. Orange, chcąc pocieszyć swoich klientów, postanowiło rozdać im bezpłatny pakiet internetu – każdy odebrać może 1 GB. By to zrobić należy wysłać SMS-a o treści REMIS pod numer 233. Opłata za wiadomość jest zgodna z cennikiem Waszego planu taryfowego, maksymalnie zapłacicie jednak tylko 20 groszy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Xiaomi pozwoli Ci wyłączyć irytujące reklamy w MIUI.

Aktywacja dodatkowego pakietu danych możliwa jest do północy. Promocja dostępna jest w ofercie na abonament i na kartę. Promocyjny pakiet internetu ważny jest przez 3 dni. Pamiętajcie również, że o wszystkich kolejnych promocjach będziemy informować Was na bieżąco – obserwujcie naszą stronę, by nie przegapić żadnej okazji!

Źródło: Biuro Prasowe Orange


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x