Mamy już okres wakacyjny, od jutra zaczyna się upalny lipiec. Warto więc już teraz wiedzieć w jaką nawigację wyposażyć nasze smartfony z Androidem.

Wielu z Was na to czekało z niecierpliwością; czekali na tę chwilę również producenci oprogramowania nawigacyjnego, które przez tydzień konkurowało w naszym plebiscycie. Która dostępna na rynku nawigacja jest najlepsza?


Mamy zaszczyt oficjalnie poinformować, że w drodze głosowania naszych czytelników, zdobywając 39,7% głosów najlepszą aplikacją nawigacyjną roku 2011 działającą na systemie Android zostaje NaviExpert!

Gratulujemy zwycięzcy! Mamy nadzieję, że nie spocznie on na laurach i wciąż będzie udoskonalał swoje oprogramowanie.

Wybór nie był łatwy – głosujący musieli wziąć pod uwagę wiele czynników, m.in.: szybkość działania, niezawodność, maksymalne wykorzystanie możliwości Androida, dynamiczny traffic oraz oczywiście cenę. W plebiscycie brały udział kolejno (od najwyższego uzyskanego miejsca):
NaviExpert
Sygic
iGO
Navigon
CoPilot
NDrive
Wise pilot
Waze
Maverick
Navitel

Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom za udział w głosowaniu. Statuetka dla zwycięzcy zostanie uroczyście dostarczona w przyszłym tygodniu.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).