Android Q

Easter Egg Androida Q ujawniony — czas na obrazki logiczne

1 minuta czytania
Komentarze

Jednyn z nieodłącznych elementów każdej nowej wersji Androida jest słodka nazwa. Ta w przypadku Androida Q jeszcze nie jest typowa, choć niektórzy podejrzewają, że będzie to Quiche lub Qundim, ale Google nadal może nas zaskoczyć. Niemniej nie zaskoczy nas już easter egg, bo ten został odkryty przez użytkowników Essential Phone w najnowszej i ostatniej wersji testowej Androida Q. Jak to zwykle bywa, Google postawiło na prostą grę, tym razem są to logiczne puzzle, z których tworzymy obrazek.

Easter Egg Androida Q już jest

Dotychczas uruchomienie easter egga w Androidzie Q wyglądało jak powyżej. Prosty napis, z którego mogliśmy stworzyć logo stosowane przez Google. Teraz ukryta niespodzianka wygląda następująco:

android q easter egg piccross puzzle

Obrazek logiczny do odgadnięcia, czyli otrzymujemy informację, ile kwadracików należy zaznaczyć, aby stworzyć… głośnik. Tak, powyżej widzicie już rozwiązanie, gdyż na razie jest tylko jedna zagadka, ale nikt nie wyklucza, że docelowo będzie pojawiać się ich więcej. Istnieje też szansa, że Google jeszcze wymyśli coś dodatkowego, gdy ujawni ostateczną nazwę. W końcu easter eggi często nawiązywały do słodyczy. Nie zapominajmy też, że możliwe, iż nie wszystko zostało jeszcze odkryte.

Zobacz też: Xiaomi chce być największym producentem smart TV z Państwa Środka.

Pierwszy raz spotykacie się z easter eggami w Androidzie? W takim razie wejdźcie do ustawień, informacji o oprogramowaniu i kilkukrotnie kliknijcie wersję systemu, aby odkryć niespodziankę związaną z oprogramowaniem.

Źródło: Android Police

Motyw