Razer to popularna firma ze znanym, zielonym logotypem, która zajmuje się produkcją akcesoriów dla graczy. Większość z nich wyposażona jest w charakterystyczne, kolorowe diody LED, przez które korporacja stała się nawet obiektem żartów. Okazuje się jednak, że hejterzy nie są jej straszni – Razer sukcesywnie wkracza na kolejne segmenty rynku. Tym razem firma postanowiła spróbować swoich sił w motoryzacji.

Poznajcie Razer NIO ES6 – elektrycznego SUV-a… dla graczy?

Razer, we współpracy z chińską firmą NIO, stworzył elektrycznego SUV-a, który może spodobać się fanom motoryzacji. Jak podaje producent, auto do prędkości 100 km/h rozpędza się raptem w 4,7 sekundy, o co zresztą dba silnik o mocy 544 koni mechanicznych. Uważam, że jest to imponujący wynik, choć ES6 wciąż nie może równać się chociażby z Teslami. Fani Razera pojazd docenią również za dodatki kojarzące się z firmą, m.in. za zielone akcenty oraz LED-owe oświetlenie Chroma, które obecne jest również m.in. w klawiaturach czy myszkach.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Zobacz też: Oto nowe filmy i seriale, które już wkrótce pojawią się na Netflixie.

Na sam koniec warto wspomnieć o cenie – samochód ES6 wyceniony został na 467800 juanów, co przekłada się na mniej więcej 260 tysięcy złotych. Jeśli podoba Wam się nowy produkt z kolaboracji Razera z NIO, to muszę Was zasmucić – auto dostępne będzie wyłącznie na chińskim rynku i wyprodukowane zostanie w nakładzie 88 egzemplarzy. Dajcie jednak znać co o nim sądzicie. Czy z chęcią zakupilibyście taki pojazd?

Źródło: Engadget
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.