zombieland double tapper gra ios android

Zombieland trafia w formie gry na smartfony!

Newsy

W 2009 roku do kin trafił film Zombieland. Okazał się on niemałym sukcesem i szybko zyskał miano kultowego, z czym oczywiście nie wszyscy się zgadzają. Niemniej swoje piętno na pewno on odcisnął jako amerykański horror komediowy z popularną w tamtym czasie tematyką zombie. Teraz ten tytuł wraca, ale w formie gry na smartfony. Sony Pictures, udzielając praw do marki, postanawia pośrednio wydać Zombieland: Double Tapper.

Zombieland: Double Tapper, czyli gra na Androida i iOS

Obecnie gra jest w formie zapowiedzi i można się zarejestrować do postapokaliptycznego świata, ale o tym na koniec. Deweloperzy z Tilting Point i Metagame postanowili przenieść postaci z filmu do świata RPG, co nie wydaje się takie oczywiste, patrząc na powyższy film. Niemniej tytułowe klikanie ma kluczowe znaczenie w zabijaniu zombie i aktywowaniu unikalnych zdolność poszczególnych bohaterów. Nie mogło też zabraknąć ulepszeń.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zobacz też: Cztery aparaty, w tym matryca 64 MPx — Realme zapowiada małą rewolucję.

Wspomniałem wcześniej o rejestracji i ta jest możliwa zarówno w Sklepie Play, jak i App Store. Niestety pojawiają się ograniczenia regionalne, ale osoby, którym uda się zapisać, mogą liczyć na specjalne i unikalne dodatki w docelowej rozgrywce. Czy sama gra osiągnie sukces? Niewątpliwie widać, że autorzy starali się przenieść klimat filmu, więc mamy do czynienia z zabijaniem, ale i na swój sposób zabawnymi elementami. To może przyciągnąć uwagę graczy.

Źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x