ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Galaxy A70s w Geekbench

Galaxy A70 kolejnym smartfonem Samsunga z aktualizacją z flagowców

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

To jak drastycznie zmienia się rynek i proces aktualizacji doskonale widać po Samsungu. Koreańczycy nigdy nie słynęli z dobrego podejścia do wsparcia swoich modeli. Co prawda dopełniali założeń, ale o szybkim tempie i dobrej optymalizacji nie było mowy. Dzisiaj sytuacja wygląda zupełnie inaczej i jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to u podstaw Koreańczycy są w czołówce. Udowadnia to też najnowsza aktualizacja Galaxy A70, która również urozmaica funkcje aparatu.

Samsung Galaxy A70 otrzymuje tryb nocny z Galaxy S10 i czerwcowe poprawki

samsung galaxy a70 prezentacja wyglad specyfikacja cena

W ostatnich miesiącach Samsung skutecznie nadrabia zaległości, bo w końcu tryb nocny nie był domeną galaktycznych smartfonów. Jednak popremierowo wdrożony użytkownikom Galaxy S10, teraz propagowany jest na starsze flagowe modele, jak i właśnie tańsze propozycje. Galaxy A70, będąc jednym z najpopularniejszych smartfonów tej rodziny, też musiał doczekać się na swoją kolej i ta właśnie nastała. Wraz z trybem nocny oraz tradycyjnymi wzmiankami o poprawach błędów do gry wchodza czerwcowe poprawki bezpieczeństwa. Tak, zaczął się sierpień, ale pamiętajmy, że Samsung Galaxy A70 nie należy do topowych urządzeń. Niemniej nadal ten poziom zabezpieczeń jest znacznie lepszy, aniżeli w przypadku flagowców wybranej konkurencji.

Zobacz też: Uważaj na nieoryginalne i tanie ładowarki.

Aktualizacja dla Galaxy A70 waży niecałe 400 MB i jeśli jeszcze jej nie dostaliście, to zapewne w ciągu najbliższych dni się to zmieni. Oczywiście przypominam, że urządzenia kupione u operatorów najczęściej wspierane są jako ostatnie. Tym samym teraz w kolejce po podobne zmiany czeka Galaxy A50, a więc bardzo popularny model w Polsce.

Źródło: XDA

Sprawdź najnowsze wpisy