Ostatnie przecieki ujawniły, że Samsung przedstawić Galaxy A10s już wkrótce. Wyciek plakatu, który został udostępniony przez 91mobiles, pokazuje, że Galaxy A10s mówią to niejako wprost. Hasło na grafice przedstawiającej Galaxy A10s udostępniany przez publikację brzmi: wkrótce nastąpi aktualizacja. Smartfon będzie uaktualnioną wersją smartfonu Galaxy A10, który został zaprezentowany na początku tego roku.

Samsung Galaxy A10s nadchodzi

Samsung Galaxy A10s nadchodzi

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Model Galaxy A10s może być wyposażony w 6,2-calowy wyświetlacz Infinity-V, który oferuje rozdzielczość HD+. Jego sercem ma być procesor pracujący z częstotliwością 1,6 GHz wspierany przez 2 GB pamięci operacyjnej. Jeśli chodzi o pamięć masową, to ta ma mieć 16 GB, wspieranym przez slot kart pamięci. Jak więc widać mamy do czynienia ze smartfonem z niskiej półki. Całość ma działać pod kontrolą systemu Android w wersji 9 Pie. Znaczną zmianą względem modelu podstawowego ma być bateria o pojemności 4000 mAh. Model Galaxy A10 oferował akumulator o pojemności 3600 mAh.

Zobacz też: Windows 10 S bez tajemnic. Wszystko, co musisz wiedzieć o lekkim OS

To jednak niejedyna różnica. Model ulepszony będzie mógł się pochwalić podwójnym aparatem. Moduł głowny o rozdzielczości 13 Mpix będzie wspierany przez dodatkowy czujnik głębi o rozdzielczości 2 Mpix. Warto podkreślić, że model podstawowy oferuje jedynie pojedynczy aparat. Jeśli zaś chodzi o aparat selfie, to jego rozdzielczość ma wynosić 8 Mpix. To duży skok w porównaniu do 5 Mpix modelu podstawowego. Dodatkowo dojdzie funkcja niedostępna w Galaxy A10. Mianowicie wariant ulepszony doczeka się czytnika linii papilarnych. Ten ma znajdować się z tyłu urządzenia.

Źródło: Gizmochina
Paweł Maretycz

Sceptyczny fan nowych technologii. Uwielbia małe urządzenia, nawet jego komputer to mini ITX.