microsoft office

Microsoft Office Mobile w końcu za darmo do użytku domowego!

Aplikacje

Microsoft Office Mobile

Microsoft Office to zdecydowanie najlepszy i najpopularniejszy pakiet biurowy na komputery osobiste. Niestety w wersji mobilnej nie zyskał aż takiego uznania, choćby ze względu wymogu posiadania płatnej subskrypcji Office 365. Na szczęście, podczas oficjalnej premiery tego pakietu na urządzenia sygnowane nadgryzionym jabłkiem, korporacja z Redmond zrezygnowała ze wspomnianej subskrypcji, a dzięki temu Office jest dostępny bezpłatnie w Sklepie Play.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Microsoft na swoim blogu napisał „Office Mobile is now free for home use”, co oznacza, że od teraz możliwe jest przeglądanie oraz edycja dokumentów Word, Excel oraz PowerPoint bezpośrednio za pomocą Twojego smartfona z systemem Android bądź iOS. Oczywiście wszystko jest w 100% darmowe i legalne, dopóki używasz pakietu do własnego użytku, i nie czerpiesz z tego tytułu korzyści majątkowych (oczywiście pojęcie to jest bardziej rozwinięte)

 

 

Celem takiego posunięcia jest popularyzacja Office’a na wspomnianych systemach, oraz skuteczna walka z konkurencyjnymi rozwiązaniami, m.in. w postaci iWork oraz QuickOffice.

 

Microsoft Office Mobile dostępny jest w Sklepie Play.

Czy Office ma szanse przebić się przez konkurencyjne produkty OfficeSuite czy Kingsoft Office? Oczywiście czekamy na Wasze opinie na ten temat.

 

 

 

Źródło: androidcentral.com, blogs.office.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x