Betatesty Android Q dla Zenfone 6

ASUS poszukuje betatesterów Androida Q dla Zenfone 6

Newsy

Zenfone 6 może pochwalić się bardzo dobrym wsparciem producenta. Smartfon dostał już kilka dużych aktualizacji. Nie były jednak one konieczne z powodu poważnych problemów. Jeszcze przed ich publikacją Łukasz bardzo wychwalał ten model w swojej recenzji. Przyniosły one wiele udogodnień i nowych funkcjonalności. Warto także przypomnieć, że ASUS obiecał dla niego aktualizację do systemu Android Q a w dalszej przyszłości także do Android R. Teraz rozpoczął rekrutację beta testerów dla systemu Android Q.

Betatesty Android Q dla Zenfone 6

Betatesty Android Q dla Zenfone 6

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

 

Rekrutacja ma trwać od teraz do 24 listopada, po czym stabilna aktualizacja powinna zostać opublikowana. Ci którzy zostaną wybrani, otrzymają najnowszą wersję beta systemu Android Q jako aktualizacja OTA. Poniżej znajdują się wymagania dotyczące beta-testera oraz obowiązki:

  • Własny ZenFone 6 (ZS630KL).
  • Bycie członkiem ZenTalk i aktywne uczestniczenie w dyskusjach.
  • Gotowość dostarczenia szczegółowych informacji, w tym IMEI, numer seryjny (SN), aktualne oprogramowanie firmware dla ustawień testu beta.
  • Znajomość języka angielskiego.
  • Dobra znajomość Androida.
  • Korzystanie z każdej wersji beta.
  • Zgłaszanie błędów w odpowiednim formacie.
  • Zachowanie poufność programu testowego Beta.

Jeśli spełniasz wymagania, możesz złożyć wniosek na stronie producenta.

Zobacz też: Uważaj co i jak oglądasz — ponad miliard smartfonów zagrożonych atakiem hakerów

Jak widać, Asus zamierza korzystać ze wsparcia najbardziej zaangażowanej społeczności w testach nie udostępniając przy tym systemu osobom, które liczą jedynie na najnowszego Androida. Takie podejście ma sporo plusów. Społeczność czuje się doceniona, producent dostaje szybkie i dobrze opisane informacje dotyczące błędów. Natomiast właściciele Zenfonów 6, którzy chcieliby tylko dostać nowego Androida przed innymi, nie będą mieli okazji narzekać na potencjalne błędy.

Źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x