HTC w końcu zaktualizuje Flyera

Newsy

Flyer_1-540x380
Dzięki aktualizacji systemowej, Flyer ma wypadać lepiej w testach wydajności oraz przede wszystkim w długości pracy na baterii. Na tę użytkownicy 7-calowego tabletu od HTC narzekali najbardziej. Co ciekawe, aktualizacja nie sprawi jednak, że Flyer zadziała pod kontrolą Honeycomba, tylko dostanie lekkie usprawnienie funkcjonowania systemu. Na tę, obiecywaną przecież przez producenta, wszystkim posiadaczom tabletu przyjdzie jeszcze zaczekać. 

Zaktualizowany firmware na swój tablet można ściągnąć nie tylko przy zsynchronizowaniu z komputerem. Jest to aktualizacja typu Over-The-Air. Czy i kiedy pojawi się pożądana przez wszystkich posiadaczy tego tabletu aktualizacja do Honeycomba? Nie wiadomo.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

źródło: AndroidTREK 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x