Samsung Galaxy S9 i S9 Plus

Najnowsza aktualizacja dla Samsunga Galaxy S9 wprowadza funkcje znane z Galaxy S10

1 minuta czytania
Komentarze

Samsung cały czas aktualizuje swoje flagowce i trzeba przyznać, że jest to godne pochwały. Tym razem poprawki z lipca otrzymuje Galaxy S9 i Galaxy S9+. Warto dodać, że w nowym oprogramowaniu znajdziemy funkcje znane z najnowszych urządzeń Galaxy S10.

Lipcowa aktualizacja dla Samsunga Galaxy S9

aktualizacja samsung s9 lipiec 2019

Najnowsza aktualizacja dla Samsunga Galaxy S9 oraz S9+ ma rozmiar 556 MB. Paczka jest udostępniana kanałem OTA już na niektórych rynkach, więc w Polsce pojawi się w ciągu kilku dni. Mowa jest oczywiście o smartfonach z wolnego rynku, nie od polskich operatorów. Urządzenia mające soft pochodzący z sieci komórkowej otrzyma poprawki w odpowiednim czasie dla konkretnej firmy telekomunikacyjnej.

Lipcowe poprawki bezpieczeństwa, to nie jedyna rzecz, jaką dodano do aktualizacji. Producent dorzucił również ulepszenia AR Emoji poprawiając pracę tego trybu. Firma wprowadziła możliwość rozróżniania czy osoba robiąca sobie zdjęcie jest dzieckiem, a nie osobą dorosłą. Ważnym dodatkiem jest opcja Call & Message Continuity, czyli w dosłownym tłumaczeniu ciągłość połączeń i wiadomości. Funkcja pozwala na odbieranie połączeń i wysyłanie wiadomości z innego urządzenia Galaxy podłączonego do tego samego konta Samsung.

Zobacz też: Samsung Galaxy S10+ ma problem z zasięgiem? Zgłoszeń przybywa

Na koniec warto wspomnieć o tym, że modele Galaxy S9 oraz Galaxy S9+ mają dostać również Androida Q, wraz z nakładką Samsung One UI 2.0. Myślę, że jest to duży powód do zadowolenia dla obecnych użytkowników, jak i dla nowych potencjalnych nabywców.

Źródło: sammobile

Motyw