Samsung Galaxy S10+ ma problem z zasięgiem? Zgłoszeń przybywa

Newsy

Wszyscy już poznaliśmy na wskroś flagowe propozycje Samsunga w postaci serii Galaxy S10. Koreańczycy na nowo otworzyli się na mobilny rynek, co doskonale pokazuje nasza recenzja Galaxy S10+. Jakby nie patrzeć, firma potrzebowała przebudzenia i o ile taki Galaxy S10e zbiera świetne opinie, tak okazuje się, że najdroższy, właśnie Galaxy S10+, może mieć problemy z zasięgiem. W Sieci możemy znaleźć coraz większą liczbę tematów, w których poruszane jest to zagadnienie.

Problem z zasięgiem Samsunga Galaxy S10+ zaczyna robić się poważny

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Z racji, że testowałem już Galaxy S10+, to na wstępie mogę zaznaczyć, że nie zauważyłem, aby smartfon kiedykolwiek stracił zasięg. Faktem jest, że ten wyraźnie słabł w mieszkaniu, ale w tym wypadku propozycja Samsunga nie jest odosobniona. Niestety, ale na całym świecie pojawia się coraz więcej przypadków, kiedy słaby sygnał drastycznie wpływa na jakość pracy z urządzeniem. Wiele z nich podaje, że nie ma znaczenia chwyt urządzenia — po prostu ten ma… zbyt słabe anteny? Dopóki Samsung oficjalnie nie wyda oświadczenia, dopóty my możemy się jedynie domyślać przyczyny, którą miejmy nadzieję uda się zniwelować poprzez aktualizację.

Zobacz też: Microsoft Edge odmieni monopol Google Chrome?

Zdecydowana większość zgłoszeń dotyczy Galaxy S10+. W przypadku Galaxy S10 i Galaxy S10e ich liczba jest marginalna. Kolejnym kluczowym czynnikiem jest amerykański rynek, czyli odmiany ze Snapdragonem 855. To teoretycznie sugeruje, że w Polsce nie musimy obawiać się o problem z zasięgiem, ale być może Wasz egzemplarz również pokazuje słaby sygnał połączenia?

 

Źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x