Samsung Galaxy S10 bił rekordy sprzedaży jeszcze zanim trafił do sklepów

mm Paweł Maretycz Newsy 2019-03-11

Samsung Galaxy S10 to nie tylko najnowszy flagowiec koreańskiego giganta. To także jego nadzieja na poprawę sytuacji. W ostatnim roku firma odnotowała niewielkie, ale jednak spadki. Co gorsza, jego największy konkurent w świecie Androida, czyli Huawei mógł się pochwalić olbrzymimi wzrostami. Samsung chcąc więc zachować swoją pozycję lidera, musiał niezwykle mocno się przyłożyć projektując Samsunga Galaxy S10. Najwidoczniej udało mu się to.

Samsung Galaxy S10 z największą przedsprzedażą w historii firmy

Samsung Galaxy S10 przedsprzedaż

Poprzedni flagowiec koreańczyków był przyjęty dość chłodno. Głównym zarzutem w jego stronę była wtórność względem poprzedników. Samsung stał więc przed ciężkim wyzwaniem, zaproponowania czegoś, co zainteresuje konsumentów. Oczywiście trudno nazwać Galaxy S10 smartfonem innowacyjnym. Oczywiście nie brakuje w nim nowych i autorskich funkcji od Samsunga. Główną jego siłą jest jednak to, że to smartfon kompletny. Zarówno jego wydajność, jak i funkcje multimedialne w tym jakość dźwięku, aparat czy ekran to najwyższa możliwa półka. Wybierając Samsunga Galaxy S10, klienci nie są skazani na żadne kompromisy.

Zobacz też: [Recenzja] Samsung Galaxy S10+ – wady i zalety najlepszego z najlepszych

Dlatego nie powinno nikogo dziwić, że Samsung pobił swój wcześniejszy rekord przedsprzedaży w Polsce. Różnica względem poprzednika wynosi aż 31%. Jest to olbrzymia różnica i trudno tutaj mówić o przypadku. Oznacza ona także, że filozofia działania przyjęta przez Samsunga jest jak najbardziej słuszna. Jeżeli z czasem nie wyjdą mniejsze lub większe problemy związane z Samsungiem Galaxy S10, to zapowiada nam się prawdziwy hit sprzedażowy. oczywiście w pierwszych dwóch dniach przedsprzedaży, na swoim rodzimym rynku, czyli w Korei Samsung Galaxy S10 wypadł znacznie gorzej od poprzedników, ale jak widać, nadrabia straty. Właśnie dzięki takim urządzeniom Samsung może pokazać, że to on jest i pozostanie numerem jeden na rynku.

Źródło: Samsung

x