Xiaomi liderem urządzeń noszonych

Honor Band 5 – bądźmy gotowi na nową fit opaskę

Newsy

Najpopularniejszą firmą sprzedającą fit opaski jest ku zaskoczeniu Xiaomi. Mi Band sprzedaje się świetnie, co na pewno bardzo dobrze wypływa na wynik finansowy chińskiej firmy. Jest jednak jeden konkurent, który może śmiało zagrozić pozycji lidera. Mowa tutaj o nowym Honor Band 5.

Honor szykuje odpowiedź na Xiaomi Mi Band 4

Honor Band 5

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Całkiem niedawno Xiaomi zaprezentowało swoją nową opaskę, Mi Band 4. Teraz trafiliśmy w sieci na zdjęcie nowego, bardzo podobnego produktu od Honora. Opaska prezentuje się bardzo podobnie jak produkt rywala. Posiada jednak kolorowy ekran wyświetlający dane, co z pewnością zainteresuje duże grono potencjalnych klientów.

Powyższa grafika zdradza nam na pewno to, że opaska będzie miała pulsometr oraz możliwość monitorowania poziomu tlenu we krwi. Prawdopodobnie też, wiele funkcji z poprzedniej wersji zostanie poprawionych tak, aby spełnić rosnące wymagania klientów. Jest też duża szansa na to, że Honor Band 5 zadebiutuje razem z Honorem 9X w dniu 23 lipca, czyli tak na dobrą sprawę już całkiem niedługo.

Zobacz też: Xiaomi Mi Band 4 zaliczył naprawdę genialny start

Niestety nie znamy potencjalnej ceny nowego urządzenia Honora. Bardzo możliwe, że firma postara się zrównać cenę do rywala, Mi Band 4. Jest to jedyne wyjście, aby mieć możliwość walki z liderem rynku smart opasek. Dla potencjalnych klientów jest to najlepsza sytuacja. Wiadomo, że większy wybór jest nam na rękę, bo każdy znajdzie coś dla siebie w korzystnej cenie.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x