Xiaomi liderem urządzeń noszonych

Honor Band 5 – bądźmy gotowi na nową fit opaskę

1 minuta czytania
Komentarze

Najpopularniejszą firmą sprzedającą fit opaski jest ku zaskoczeniu Xiaomi. Mi Band sprzedaje się świetnie, co na pewno bardzo dobrze wypływa na wynik finansowy chińskiej firmy. Jest jednak jeden konkurent, który może śmiało zagrozić pozycji lidera. Mowa tutaj o nowym Honor Band 5.

Honor szykuje odpowiedź na Xiaomi Mi Band 4

Honor Band 5

Całkiem niedawno Xiaomi zaprezentowało swoją nową opaskę, Mi Band 4. Teraz trafiliśmy w sieci na zdjęcie nowego, bardzo podobnego produktu od Honora. Opaska prezentuje się bardzo podobnie jak produkt rywala. Posiada jednak kolorowy ekran wyświetlający dane, co z pewnością zainteresuje duże grono potencjalnych klientów.

Powyższa grafika zdradza nam na pewno to, że opaska będzie miała pulsometr oraz możliwość monitorowania poziomu tlenu we krwi. Prawdopodobnie też, wiele funkcji z poprzedniej wersji zostanie poprawionych tak, aby spełnić rosnące wymagania klientów. Jest też duża szansa na to, że Honor Band 5 zadebiutuje razem z Honorem 9X w dniu 23 lipca, czyli tak na dobrą sprawę już całkiem niedługo.

Zobacz też: Xiaomi Mi Band 4 zaliczył naprawdę genialny start

Niestety nie znamy potencjalnej ceny nowego urządzenia Honora. Bardzo możliwe, że firma postara się zrównać cenę do rywala, Mi Band 4. Jest to jedyne wyjście, aby mieć możliwość walki z liderem rynku smart opasek. Dla potencjalnych klientów jest to najlepsza sytuacja. Wiadomo, że większy wybór jest nam na rękę, bo każdy znajdzie coś dla siebie w korzystnej cenie.

Źródło: gsmarena

Motyw