HTC Blast – realny?

Newsy

Czy tak mógłby wyglądać nowy smartfon tajwańskiego producenta? Blog NAK Studio przedstawia na swojej stronie jak powinien wyglądać kolejny produkt HTC. Smartfon o nazwie HTC Blast z 4,7-calowym ekranem jest niewiarygodnie płaski i elegancki.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Projektant koncepcyjnego smartfona nie ograniczył się jedynie do wyglądu urządzenia, ale zadbał także o jego wnętrze. Według NAK Studio AMOLEDowy ekran ma mieć rozdzielczość 1280 x 720 pikseli, a za wydajność ma odpowiadać dwurdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon taktowany częstotliwością 1,5 GHz oraz 1GB pamięci ROM i RAM. HTC Blast ma być także wyposażony w 12 Mpx kamerę full HD i 3,3 Mpx kamerę z przodu telefonu do prowadzenia wideorozmów. Całość ma pracować pod systemem Android 3.0 Honeycomb.

Niestety, jak przyznaje sam autor bloga, wszystkie przedstawione na stronie urządzenia koncepcyjne są wytworem jego wyobraźni i pozostają wirtualne.

źródło: NAK Studio


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x