topgearracethestig

 

Producenci popularnego brytyjskiego programu motoryzacyjnego Top Gear po raz drugi zlecili studiu SuperSonic Software stworzenie gry, która swoją tematyką nawiązuje do wspomnianego wyżej show. Tym razem postawiono na spopularyzowany przez gry pokroju Temple Run, czy Subway Surfers gatunek „runner”, czyli uciekanie przed czymś tak długo, jak to tylko możliwe. Tworem, jaki powstał z połączenia Top Gear i ów gatunku, jest Top Gear: Race the Stig, który właśnie zawitał do Sklepu Play.

 

Converted_file_aa1fb9f2 Converted_file_b9957742

 

Gra jest dokładnie tym samym, co Subway Surfers. Naszym celem jest uciekanie przed Stigiem w jednym z kilku pojazdów dostępnych w grze. Standardowo na początku mamy odblokowany jeden, aby mieć dostęp do kolejnych musimy albo bardzo długo grać, albo za prawdziwe pieniądze kupić pakiet złotych nakrętek, które są tutaj walutą. Oczywiście nie jest to wymagana czynność. Do normalnej gry wystarczy nam podstawowy samochód.

 

Od strony technicznej gra Top Gear nie odbiega zbytnio od swojego pierwowzoru. Modele są bardzo proste, wręcz kwadratowe. Dobrze za to prezentują się tekstury pojazdów, do których naprawdę się przyłożono.  Słaba oprawa graficzna sprzyja wymaganiom, które nie są zbyt wygórowane, więc gra powinna spokojnie podziałać na wolniejszych urządzeniach.

 

Converted_file_9e471c4a Converted_file_9549dbc4

 

Race the Stig, podobnie jak gra studia Kiloo, nie jest tytułem na długie godziny, ale z pewnością wystarczy na czas jazdy autobusem, czy czekania w kolejce. Szczególnie zadowoleniu powinni być fani programu i gier tego typu, bo jest to dla nich nie lada gratka. Jeśli jesteście jedną z tych osób to polecam zapoznać się z tą produkcją.

 

wpgia_google_play Pobierz Top Gear: Race the Stig za darmo ze Sklepu Play!

 

Źródło: Top Gear Blog

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Daniel Marcinkowski