ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
Samsung Galaxy Fold Lite bez 5G

Samsung Galaxy Fold niemalże gotowy – premiera rynkowa z Galaxy Note10?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Kiedy będziesz mógł w końcu kupić Samsunga Galaxy Fold? Udało Ci się w końcu zebrać ponad 9 tysięcy złotych i obejdzie się bez kredytu? To naprawdę miło ze strony Koreańczyków, że opóźnili premierę rynkową swojego składanego smartfona, ale… żarty na bok. Najnowsze informacje od Samsunga mówią jasno — większość problemów z wyświetlaczem zostało naprawionych. Premiera rynkowa prawdopodobnie w przyszłym miesiącu.

Samsung Galaxy Fold z naprawionymi niemalże wszystkimi problemami — premiera rynkowa nadchodzi

samsung galaxy fold wizja design wyglad

Według najnowszych informacji od Samsunga możemy już szykować się na kupno Galaxy Fold bez obaw, że go nie dostaniemy. Smartfon, który przeszedł naprawdę wiele, mimo że żaden konsument go nie dostał, ma już być gotowy do wprowadzenia na rynek. Jak podaje Kim Seong-Cheol (wice prezes Samsung Display), większość problemów z wyświetlaczem zostało naprawionych. Oczywiście słowo większość rodzi pytanie, a co z pozostałym? W końcu w kolejnych zdaniach możemy wyczytać, że produkt jest gotowy, aby pojawić się na półkach sklepowych. To na pewno budzi pewne wątpliwości. Co prawda oficjalna data premiery jeszcze nie została ujawniona i mówi się wyłącznie, że nastąpi niedługo, ale od czego są nieoficjalne informacje? Wśród nich dowiemy się, że smartfon ma szansę pojawić się w sprzedaży jeszcze przed premierą Galaxy Note10.

Zobacz też: Xiaomi Redmi 7A dla kontrastu zmierza do Europy.

Jakby nie patrzeć, jeśli Samsung nie zdąży do sierpnia z Galaxy Fold, to będzie stanowił konkurencję dla siebie samego. O ile składany model i Galaxy Note10 to teoretycznie modele z różnych półek cenowych, to jednak na pewno sporo potencjalnych klientów Galaxy Fold uzna, że nie warto czekać i skusi się na Notes.  Teoretycznie Samsung w ten sposób nie przegra, ale projekt składanego smartfnoa na pewno swoje już kosztuje. Miejmy jedynie nadzieję, że nie odbije się to na cenie właśnie Galaxy Note10, chociaż tego nigdy nie będziemy pewni. Nie możemy też zapominać, że Huawei Mate X też nie ma lekko.

Źródło: firstpost

Sprawdź najnowsze wpisy