oppo logo

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

System Android pozwolił ogromnej liczbie producentów na wkroczenie w świat smartfonów. Tym samym z czasem zostaliśmy zalani przez ogromną falę chińskich produktów, wśród których dopiero od niedawna możemy wyróżnić godne uwagi pojedyncze propozycje, ale teraz również i całe firmy. Jedną z nich jest Oppo.

 

Seria smartfonów Find, która obecnie ogranicza się do kilku modeli, a obecnie produkowanym jest chwalony i lubiany Find 5. Jednak przyszła pora wydać następcę tej słuchawki i tak oto od dłuższego czasu słyszymy o Find 7. Mnogość plotek i oficjalnie ujawnianych informacji przez producenta sprawiają, że atmosfera w okół tego smartfonu jest wciąż podgrzewana. Teraz znowu Oppo ujawniło rąbek tajemnicy dotyczący Find 7, ale tym razem jest to potwierdzenie wiadomości, którą poznaliśmy wcześniej.

 

oppo find 7 wysiwletacz 2k fullhd

 

Flagowy model chińskiej firmy dostępny będzie w dwóch wersjach, które z pewnością będą różnić się wyświetlaczem. W zależności od edycji, Find 7 będzie prezentował obraz w rozdzielczości FullHD (1920×1080) lub QHD (2560×1440). Tyle oficjalnych informacji. Do gry dochodzą jeszcze plotki, które dotyczą dodatkowego rozróżnienia najważniejszego układu w smartfonach. Model z wyższą rozdzielczością będzie posiadał Snapdragona 801, z kolei „słabszy”: Snapdragona 800.

 

Cudzysłów  w ostatnim akapicie pojawił się nie bez powodu, gdyż wydajność obydwu wersji zapewne będzie zbliżona do siebie ze względu na dużą rozbieżność w rozdzielczościach wyświetlaczy. Tym samym Oppo, po Meizu, stało się drugą firma, która da możliwość klientom wyboru odpowiedniej dla nich wersji flagowego modelu.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.