ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Oppo oficjalnie potwierdza dwie wersje Find 7 różniące się wyświetlaczem

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
oppo logo

System Android pozwolił ogromnej liczbie producentów na wkroczenie w świat smartfonów. Tym samym z czasem zostaliśmy zalani przez ogromną falę chińskich produktów, wśród których dopiero od niedawna możemy wyróżnić godne uwagi pojedyncze propozycje, ale teraz również i całe firmy. Jedną z nich jest Oppo.

Seria smartfonów Find, która obecnie ogranicza się do kilku modeli, a obecnie produkowanym jest chwalony i lubiany Find 5. Jednak przyszła pora wydać następcę tej słuchawki i tak oto od dłuższego czasu słyszymy o Find 7. Mnogość plotek i oficjalnie ujawnianych informacji przez producenta sprawiają, że atmosfera w okół tego smartfonu jest wciąż podgrzewana. Teraz znowu Oppo ujawniło rąbek tajemnicy dotyczący Find 7, ale tym razem jest to potwierdzenie wiadomości, którą poznaliśmy wcześniej.

oppo find 7 wysiwletacz 2k fullhd

Flagowy model chińskiej firmy dostępny będzie w dwóch wersjach, które z pewnością będą różnić się wyświetlaczem. W zależności od edycji, Find 7 będzie prezentował obraz w rozdzielczości FullHD (1920×1080) lub QHD (2560×1440). Tyle oficjalnych informacji. Do gry dochodzą jeszcze plotki, które dotyczą dodatkowego rozróżnienia najważniejszego układu w smartfonach. Model z wyższą rozdzielczością będzie posiadał Snapdragona 801, z kolei „słabszy”: Snapdragona 800.

Cudzysłów  w ostatnim akapicie pojawił się nie bez powodu, gdyż wydajność obydwu wersji zapewne będzie zbliżona do siebie ze względu na dużą rozbieżność w rozdzielczościach wyświetlaczy. Tym samym Oppo, po Meizu, stało się drugą firma, która da możliwość klientom wyboru odpowiedniej dla nich wersji flagowego modelu.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy