samsung galaxy s5 metal

 

Jedna z najważniejszych dla świata premier smartfonów już nastąpiła. Poznaliśmy topowe urządzenie Samsunga, które wzbudza u wielu osób pozytywne wrażenie, ale też znajdzie się duża grupa ludzi, mówiąc wprost, nienawidzących tego telefonu. Niemniej jednak dalej nie wyjaśniło się kilka spraw, które zostały ujawnione przed premierą tego modelu.

 

 

Jedną z najbardziej pozytywnych wiadomości przedstawionych przedpremierowo było ujawnienie uruchomienia przez Samsunga produkcji metalowych obudów, a więc siłą rzeczy narzucona została plotka, że właśnie Galaxy S5 może być smartfonem z takim rodzajem opakowania podzespołów. Niestety lub „stety”, wiadomość ta zmieniała się bardzo szybko i bardzo często, ale w międzyczasie również do Sieci wyciekła informacja o nowej serii premium smartfonów Samsunga, która miała by nazywać się Galaxy F. Po premierze nowego flagowego modelu Koreańczyków ta plotka powraca do łask, tym razem w nowej odsłonie. Jak to ma wyglądać? Galaxy S5 w metalowej odsłonie – tak właśnie ma prezentować się Galaxy F. Dodatkowo jego specyfikacja prawdopodobnie zostanie usprawniona o wyświetlacz QHD, który wcześniej prognozowany był już przy danych technicznych Galaxy S5. Kolejna tego typu sytuacja tyczy się układu Exynos, który ma zostać wykonany w 64-bitowej architekturze.

 

Na koniec najprawdopodobniej najważniejsza informacja dotycząca Galaxy F. Samsung powinien przedstawić swój smartfon premium w maju.

 

 

źródło: Sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.