Colin McRae Rally - android

Czy jest wśród czytelników, choć jedna osoba nieznająca marki Colin McRae Rally? Śmiem wątpić, gdyż ta kultowa już gra była swego czasu najlepszą „wyścigówką”, a jej oceny na Metacritic to ponad 90%. Dla osób, które chciałby by po raz kolejny zmierzyć się z upływającym czasem i jazdą po bezdrożach mamy dobrą wiadomość – Colin McRae Rally trafił do sklepu Google’a!

 

Colin McRae Rally, który przez długi czas królował na PCtach i konsolach PlayStation, w wersji na Androida jest lekko okrojonym względem oryginału portem. Nie oznacza to jednak braku unikatowego klimatu, wymagającej rozgrywki oraz oczywiście komentarza Nickiego Grista. Do wyboru mamy trzy lokalizacje (Australia, Grecja, Korsyka) oraz cztery słynne samochody – Ford Focus, Lancia Stratos, Mitsubishi Evo VI czy Subaru WRX STi.

 

Pomimo braku pełnej zawartości względem pierwotnych platform dostępne są wszystkie trzy tryby rozgrywki, na których amatorzy rajdów WRC mogą sprawdzić swoje umiejętności: Championship, Single Rally oraz Single Stage.

 

Poniżej możecie zobaczyć trailer:

 

Gra dostępna jest w Google Play w cenie 4,99 euro (ok. 19 zł).

 

 

 

Źródło: play.google.com, androidpolice.com

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski