samsung galaxy note9

Samsung Galaxy Note9 też dostał lubianą funkcję z tegorocznych flagowców

1 minuta czytania
Komentarze

W zeszłym roku Google tradycyjnie dla siebie postanowiło zachwycić świat swoimi modelami poprzez kolejną ewolucję aparatu. Amerykanie nadal pozostali przy pojedynczym aparacie w Pixelach 3, ale Night Sight, bo o nim mowa, wywołał ogromny rozgłos na świecie. Oczywiście wcześniej podobną funkcję zaoferował Huawei w serii P20, ale w tym wypadku to był dodatek. W przypadku Google to była główna nowość, którą reklamowano na każdym kroku. Dzisiaj ma ją każdy flagowiec, a nawet wiele średniaków. Samsung w tym starciu został nieco w tyle, ale nadrabia braki poprzez aktualizacje. Dlatego teraz użytkownicy Galaxy Note9 za sprawą aktualizacji mogą odkryć tryb nocny w aparacie.

Aktualizacja Samsunga Galaxy Note9 odkrywa tryb nocny

samsung galaxy note9 aktualizacja tryb nocny aparat

Wcześniej dokładnie taką samą aktualizację otrzymała seria Galaxy S9. Teraz nadszedł czas na Galaxy Note9, który obok trybu nocnego otrzymuje w ramach zmian w aparacie czytnik kodów QR. Wcześniej też było to możliwe, ale trzeba było zaprzęgnąć do tego działania Bixby, co z kolei nie było do końca wygodne. W ramach ważącej ponad 700 MB aktualizacji dodano też czerwcowe poprawki bezpieczeństwa.

Zobacz też: Qualcomm nie odpuszcza, a LG przez to nie jest gotowe na 5G.

Na chwilę pisania tekstu nowa aktualizacja dla Galaxy Note9 była dostępna w Niemczech. Oczywiście w formie OTA, czyli każdy może w ustawieniach sprawdzić, czy nowe oprogramowanie zawitało do Polski. Siłą rzeczy modele brandowane, czyli kupione u operatora, będą dłużej oczekiwały na tryb nocny.

Źródło: Android Police, SamMobile

Motyw