samsung galaxy note9

Samsung Galaxy Note9 też dostał lubianą funkcję z tegorocznych flagowców

Newsy

W zeszłym roku Google tradycyjnie dla siebie postanowiło zachwycić świat swoimi modelami poprzez kolejną ewolucję aparatu. Amerykanie nadal pozostali przy pojedynczym aparacie w Pixelach 3, ale Night Sight, bo o nim mowa, wywołał ogromny rozgłos na świecie. Oczywiście wcześniej podobną funkcję zaoferował Huawei w serii P20, ale w tym wypadku to był dodatek. W przypadku Google to była główna nowość, którą reklamowano na każdym kroku. Dzisiaj ma ją każdy flagowiec, a nawet wiele średniaków. Samsung w tym starciu został nieco w tyle, ale nadrabia braki poprzez aktualizacje. Dlatego teraz użytkownicy Galaxy Note9 za sprawą aktualizacji mogą odkryć tryb nocny w aparacie.

Aktualizacja Samsunga Galaxy Note9 odkrywa tryb nocny

samsung galaxy note9 aktualizacja tryb nocny aparat

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wcześniej dokładnie taką samą aktualizację otrzymała seria Galaxy S9. Teraz nadszedł czas na Galaxy Note9, który obok trybu nocnego otrzymuje w ramach zmian w aparacie czytnik kodów QR. Wcześniej też było to możliwe, ale trzeba było zaprzęgnąć do tego działania Bixby, co z kolei nie było do końca wygodne. W ramach ważącej ponad 700 MB aktualizacji dodano też czerwcowe poprawki bezpieczeństwa.

Zobacz też: Qualcomm nie odpuszcza, a LG przez to nie jest gotowe na 5G.

Na chwilę pisania tekstu nowa aktualizacja dla Galaxy Note9 była dostępna w Niemczech. Oczywiście w formie OTA, czyli każdy może w ustawieniach sprawdzić, czy nowe oprogramowanie zawitało do Polski. Siłą rzeczy modele brandowane, czyli kupione u operatora, będą dłużej oczekiwały na tryb nocny.

 

Źródło: Android Police, SamMobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x