Galaxy S9 tryb nocny

Samsung do swojego starszego flagowca dodaje świetną funkcję z Galaxy S10

1 minuta czytania
Komentarze

Czerwcowa poprawka zabezpieczeń dla Galaxy S9 powoli zaczyna trafiać na smartfony użytkowników. Okazuje się, że aktualizacja ta nie ucieszy wyłącznie fanów bezpieczeństwa, a również mobilnej fotografii. Wraz z łatkami w paczce znalazła się również uaktualniona wersja aplikacji aparatu, która użytkownikom zaoferować możne pełnoprawny tryb nocny, taki sam, jak z Galaxy S10.

Samsung Galaxy S9 z długo wyczekiwanym trybem nocnym

Galaxy S9 samsung

Najnowsza aktualizacja, która udostępniona została dla modeli Galaxy S9 i S9+ pochwalić może się pełnoprawnym trybem nocnym, który oczywiście znaleźć można w aplikacji aparatu. Nowa funkcja znacząco poprawia wygląd zdjęć wykonywanych w mroku – fotografia staje się jaśniejsza, widoczna jest większa ilość szczegółów. Porównanie zdjęć wykonanych przy pomocy Galaxy S9 w trybie automatycznym oraz nocnym możecie zobaczyć poniżej.

Tryb automatyczny – lewa strona. Tryb nocny – prawa strona. Fot: SamMobile

Muszę przyznać, że zdjęcia wykonywane z użyciem trybu nocnego wyglądają znacznie lepiej. To miłe, że Samsung nowe funkcje dodaje również do nieco starszych modeli – dobrze świadczy to o podejściu firmy do jej klientów. Warto wspomnieć również o tym, że tryb nocny już wkrótce udostępniony powinien zostać również dla Galaxy Note9

Zobacz też: Samsung Galaxy M40 zaprezentowany. Gdzie to urządzenie ma głośnik?!

Jeśli jeszcze nie otrzymaliście upragnionej aktualizacji, to nie ma powodów do obaw – za kilka lub kilkanaście dni powinna ona zostać udostępniona dla Waszego smartfona.

Źródło: SamMobile

Motyw