Czerwcowa poprawka zabezpieczeń dla Galaxy S9 powoli zaczyna trafiać na smartfony użytkowników. Okazuje się, że aktualizacja ta nie ucieszy wyłącznie fanów bezpieczeństwa, a również mobilnej fotografii. Wraz z łatkami w paczce znalazła się również uaktualniona wersja aplikacji aparatu, która użytkownikom zaoferować możne pełnoprawny tryb nocny, taki sam, jak z Galaxy S10.

Samsung Galaxy S9 z długo wyczekiwanym trybem nocnym

Galaxy S9 samsung

Najnowsza aktualizacja, która udostępniona została dla modeli Galaxy S9 i S9+ pochwalić może się pełnoprawnym trybem nocnym, który oczywiście znaleźć można w aplikacji aparatu. Nowa funkcja znacząco poprawia wygląd zdjęć wykonywanych w mroku – fotografia staje się jaśniejsza, widoczna jest większa ilość szczegółów. Porównanie zdjęć wykonanych przy pomocy Galaxy S9 w trybie automatycznym oraz nocnym możecie zobaczyć poniżej.

Tryb automatyczny – lewa strona. Tryb nocny – prawa strona. Fot: SamMobile

Muszę przyznać, że zdjęcia wykonywane z użyciem trybu nocnego wyglądają znacznie lepiej. To miłe, że Samsung nowe funkcje dodaje również do nieco starszych modeli – dobrze świadczy to o podejściu firmy do jej klientów. Warto wspomnieć również o tym, że tryb nocny już wkrótce udostępniony powinien zostać również dla Galaxy Note9

Zobacz też: Samsung Galaxy M40 zaprezentowany. Gdzie to urządzenie ma głośnik?!

Jeśli jeszcze nie otrzymaliście upragnionej aktualizacji, to nie ma powodów do obaw – za kilka lub kilkanaście dni powinna ona zostać udostępniona dla Waszego smartfona.

Źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.