Kruger&Matz odświeża swój 10-calowy tablet: KM1064 trafia do sprzedaży

Newsy

kruger&matz km1064

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Kruger&Matz to firma, która znajduje coraz więcej nabywców i tym samym staje się bardzo popularna. Wachlarz mobilnych urządzeń z logiem tej marki na obudowie nie jest zbyt szeroki, ale zdecydowanie trafia w gusta polskich klientów i tym samym dystrybutor Lechpol postanowił unowocześnić ofertę.

 

Do grona interesujących urządzeń mobilnych dołącza odświeżona wersja tabletu, który miałem okazję testować (KM1060G). Największy ze wszystkich, 10-calowy model, doczekał się teoretycznie drobnych, ale w praktyce zapewne znaczących zmian, które pozytywnie odbiją się na całokształt tego urządzenia. Zdecydowanie większa cześć specyfikacji w modelu KM1064 pozostała niezmieniona, ale wymieniono dwurdzeniowy układ Rockchip 3066 na szybszy, z podwojoną liczbą jąder, tego samego producenta oznaczony numerem 3188. Również ilość pamięci RAM uległa podwojeniu z 1 GB do 2 GB. Tym samym Kruger&Matz może wyeliminować problem z wydajnością ogólną urządzenia, która nieco doskwierała poprzednikowi. Dodatkowo została zwiększona pojemność akumulatora (również dwukrotnie) do 7600 mAh, a więc i czas działania tabletu na jednym ładowaniu powinien wzrosnąć. Pełna specyfikacja KM1064 (i 1064G z 3G) dostępna jest na stronie producenta: Klik!

 

Najnowszy 10-calowy tablet Kruger&Matz jest już dostępny w sprzedaży i zainteresowani mogą stać się jego posiadaczami już po uiszczeniu opłaty wynoszącej 780 zł za wersję bez modemu 3G. Chcąc doposażyć urządzenie w możliwość montażu karty SIM, należy dołożyć 100 zł.

 

 

źródło: Kruger&Matz


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x