google-io-logo

Przeglądarkowy gigant, firma Google za pośrednictwem wpisu swojego pracownika, Sundara Pichai, ogłosiła na G+ datę imprezy I/O 2014, czyli corocznej konferencji dla deweloperów (i nie tylko), związanej z planami oraz nowymi technologiami tejże firmy. Tegoroczne I/O odbędzie się 25 czerwca w centrum Moscone West w San Francisco i potrwa dwa dni.

 

Będzie to już siódma edycja tego wydarzenia. Jak co roku zainteresowani będą mogli osobiście w niej uczestniczyć bądź obejrzeć relację przez internet. Dla tych pierwszych w tym roku Google przygotowała nowy system rekrutacji. Co prawda szczegółowe informacje na ten temat poznamy dopiero za miesiąc, jednak na tą chwilę wiemy, że nie będzie to tak jak do tej pory „szczęśliwy traf”, lecz firma z Mountain View wybierze uczestników spośród osób, które zgłosiły się poprzez G+.

 

Jak wiemy to z poprzednich edycji, I/O jest jedną z największych imprez w branży. Dla przypomnienia to właśnie na tej konferencji zostały zaprezentowane Android, Chrome czy Glass. Z niecierpliwością czekamy na przecieki dotyczące nowinek na tegorocznym wydarzeniu, gdyż cokolwiek by to nie było, zapewne będzie czymś wartym uwagi.

 

Dla przypomnienia poniżej możecie obejrzeć jak wyglądała impreza Google’a w tamtym roku:

 

 

Źródło: developers.google.com, androidpolice.com, androidandme.com

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Piotrowski