Znamy datę konferencji Google I/O 2014!

Newsy

google-io-logo

Przeglądarkowy gigant, firma Google za pośrednictwem wpisu swojego pracownika, Sundara Pichai, ogłosiła na G+ datę imprezy I/O 2014, czyli corocznej konferencji dla deweloperów (i nie tylko), związanej z planami oraz nowymi technologiami tejże firmy. Tegoroczne I/O odbędzie się 25 czerwca w centrum Moscone West w San Francisco i potrwa dwa dni.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

Będzie to już siódma edycja tego wydarzenia. Jak co roku zainteresowani będą mogli osobiście w niej uczestniczyć bądź obejrzeć relację przez internet. Dla tych pierwszych w tym roku Google przygotowała nowy system rekrutacji. Co prawda szczegółowe informacje na ten temat poznamy dopiero za miesiąc, jednak na tą chwilę wiemy, że nie będzie to tak jak do tej pory „szczęśliwy traf”, lecz firma z Mountain View wybierze uczestników spośród osób, które zgłosiły się poprzez G+.

 

Jak wiemy to z poprzednich edycji, I/O jest jedną z największych imprez w branży. Dla przypomnienia to właśnie na tej konferencji zostały zaprezentowane Android, Chrome czy Glass. Z niecierpliwością czekamy na przecieki dotyczące nowinek na tegorocznym wydarzeniu, gdyż cokolwiek by to nie było, zapewne będzie czymś wartym uwagi.

 

Dla przypomnienia poniżej możecie obejrzeć jak wyglądała impreza Google’a w tamtym roku:

 

 

Źródło: developers.google.com, androidpolice.com, androidandme.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x